Wpis z mikrobloga

MC przetestowany. Z początku podchodziłem dość sceptycznie bo jak wszyscy pieją z zachwytu to musi być drugie dno... Poza tym zachodziły obawy, że kupiłem dobrą chińską podróbkę ( ) a włoskie leniwe skur...y raczyły mi odpisać po miesiącu, że błąd ich systemu i pompa jest " a genuine product", ehhh
Cały set to obecnie standardowe zaciski TOKICO, przewody w oplocie WIZ, klocki SBK no i RCS19. I stety potwierdzam to co się mówi, można hamować jednym palcem, pełna kontrola, pełne wyczucie pierwszego zacięcia i linearne wręcz uczucie pogłębiania siły hamowania, dosłownie jakby się palcami zaciskało tłoczki. Najlepiej wyrzucone w błoto pieniądz jakie wydałem na moto.
#motocykle #bojowka1000cc ##!$%@? #jofielmoduje
wołam @NutsCracker:
Jofiel - MC przetestowany. Z początku podchodziłem dość sceptycznie bo jak wszyscy pi...

źródło: comment_SMOxrumqkU4Y46yYwHJc0qYXonGbwZxO.jpg

Pobierz
  • 8
@Jofiel: inna witryna po prostu https://sjp.pl/linearny nigdy nie miałem na celu Cię trollować, :/ po prostu ewidentne zapożyczenie z angielskiego, gdzie mamy ładny liniowy, tyle, ja nie wiem po co się nad tym brandzlować wystarczyło napisać spoko a nie sugerować mi trollowanie :)

Jak tak zostałem odebrany to przepraszam, usuń me komentarze jeśli wadzą