Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (4)

 • avatar

  ale mnie gówniak rozdrażnił przed chwilą!
  tl.dr. Mój syn własnie stracił moje zaufanie.
  Tak,bycie rodzicem to nie tylko wstawanie rano ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Jeszcze godzinę temu ustalaliśmy że odbierzemy jego kumpla razem z nim ze szkoły i zostaje u nas na noc do soboty żeby dzieciaki mogły sobie zarwać nocke i pograc w xboxa i inne takie.

  Przed chwilą wchodze na mejla i patrze a tam jakies kurwa wirtualne pieniądze do gry kupione w microsoft store za 100zł
  Tak jak sie domyślacie konto paypala mam podpięte pod xboxa bo do tej pory mieliśmy z synem układ ze zanim cos kupi to zapyta o pozwolenie i do tej pory to działało.Dzisiaj coś poszło nie tak.

  Ok. Rozmowa z synem dlaczego nie przyszedł zapytać jeżeli wie że jak jest ok z nauką i zachowaniem to niczego mu nie odmawiam.a jest w tej chwili ok.
  Usłyszałem tylko - przepraszam.

  No nic. Szlaban na konsolę,telefon. Kumpel nie będzie nocował. Największą kara było napisanie do kumpla że go przeprasza ale jest idiota bo okradł tate i dlatego ma szlaban.

  Niby postanowiłem sobie że bezstresowe wychowanie itp,itd bez krzyków tylko rozmowa i uświadamianie ale kurwa tak sie trzesę ze złości że chętnie bym mu wymierzył z 20 pasów na dupsko.

  Lać czy nie lać?

  #kiciochpyta #wychowanie #rodzicielstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Wyobraźcie sobie, co musiał czuć Mierzejewski oglądając tą parodię futbolu w wykonaniu naszych kopaczy.

  Po obejrzeniu meczu Australijczyków nie mogę uwierzyć w to co odpierdolił z powołaniami Nawałka. Nie wiem czym on się kierował, znaczkiem "dobre bo polskie" czy ki chuj. Nie mógł sobie zabrać Peszki jako członka sztabu? Jakby się okazało, że Lewandowski jest gejem to jego chłopaka też by włączył do składu, żeby wszystkim było miło?

  #mecz #peszko #mundial #laczynaspilka #gorzkiezale #memy
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)