Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ale sie wkurwilem. Przychodze do pracy, a tam wiadomość od ziomka z pracy: "napisz mi dni jakie chcesz wolne i DLACZEGO, tylko jak to wspomniał kiero, dni w które musisz coś załatwić i nie możesz tego przełożyć, a nie że dziewczyna przyjeżdża, to nie jest taki ważny powód!".
    CoXD
    Czy ja dobrze rozumiem, że dzban mi mówi żebym się tłumaczył czemu chce dzien wolny? Jak podpisywałem umowę, to był podkreslony elastyczny grafik. Dzisiaj dzwonie do szefa i mówię mu jaką dostałem wiadomość. Kurwa nie będę się nikomu tłumaczył co robię. Chcę wolne to będę miał. No chyba, że koledze coś wypadnie innego to spoko. Ale bez jaj, że muszę się tłumaczyć XD. I tak grafik tylko we dwójkę robimy. Kto chce znać, co będzie, to plusowac.

#pracbaza #praca
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Ja po prostu rzygam atencjuszkami. Tymi co by chciały tylko leżeć i pachnieć. Pewnie jestem skrzywiony przez sport, ale milion razy wolę dziewczynę z basenu niż coś takiego.
    Ja pierdolę, mirko miało kiedyś jakąś godność, a teraz by cię zminusowali za napisanie prawdy.

Jak jecie śniadanie, to nie wyobrażajcie sobie, jak podciera dupę tym czymś.

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #wtf pokaż całość

odpowiedzi (232)

Mirki wielka prośba. Wiem, że jesteście świetni w wymyślaniu nazw firm typu Januszex. Może macie jakieś pomysły tym razem dla Carp Teamu (grupa gości łowiących karpie na wędkę). Nazwa może być bekowa, bo nasz carp team ma na razie cztery osoby i jesteśmy dalecy od profesjonalizmu, ale za to bardzo dobrzy w melanżach. Dejcie proszę pomysły!

odpowiedzi (133)