Wpis z mikrobloga

Komu zależało aby wciągnąć Królestwo Maroka w Arabską wiosnę w 2011 roku? I kto znajduje się za to w celi śmierci? A jaką rolę odegrał w tym wszystkim rosyjski superhaker (obecnie również w kryminale)? Oraz, przy okazji, jak umawiać się na schadzki z miejscowymi kobietami będąc szczęśliwym posiadaczem polskiej, katolickiej, kartoflanej mordy?

Zapraszam na kolejne krótkie opowiadanie około-podróżnicze na podstawie własnych doświadczeń pt. "Argana", tym razem z obecnej tułaczki po Saharze. Fajnie gdybyście wykopali kumple, link powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za tydzień pod tagiem fotorelacja ze wspomnianej wcześniej podróży na dziko najdłuższym pociągiem towarowym świata przez Saharę, gdyż miło jest mi poinformować, iż udało mi się tego dokonać (i to w obie strony), także stej tjund:)

Insta | Blog

#wanderlust - tag z mojej obecnej tułaczki po Saharze (oraz wcześniejszych podróży i opowiadanek).

#gruparatowaniapoziomu #tworczoscwlasna #podroze #podrozujzwykopem #ciekawostki #swiat #afryka #maroko #zainteresowania #historia #terroryzm
Pobierz
źródło: comment_ZIpXovy0SJelw66KGzlEjKmRCnD0K05W.jpg
  • 15