Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#!$%@?. Skąd u #rozowepaski zwłaszcza na levelu żona i matka takie przeświadczenie o własnej nieomylnosci. #!$%@? mac, zona z moja matka sie dogadac nie moga, a jak sie spotkają to milczą. Co ja mam ich relacje ogarniać? Ogarnąłem własne relacje z teściową i mam je dobre mimo wielu zakrętów. A te dwie #!$%@? nie chcą.
Mam rzucić granat i przy kolejnym spotkaniu sam zacząć rozmowę? Jak tak dalej pójdzie to będzie rozwód albo psychiatryk.
Trochę #psychologia trochę #zwiazki trochę #gorzkiezale
  • 13
Co ja mam ich relacje ogarniać?


@skibi: wg tradycji to teraz stworzyłeś rodzinę z żoną, więc powinieneś trzymać jej stronę przeciwko #!$%@?ącej się do wszystkiego matce, która traktuje cię jak dziecko

ale nic nie jest czarno- białe, może twoja żona jest bardziej #!$%@? niż matka - podaj przykłady to pomyślimy

ty sam - nic nie musisz za nie robić, keep calm and szukaj prawdy dla siebie (nie ujawniaj im swoich przemyśleń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heniek_8: nie chce mi się pisać o szczegółach bo to #!$%@? ciężkie. Obie mają swoje za uszami a ja jestem miedzy mlotem a kowadlem.
@skibi:

Dwóch kumpli spotyka się w barze. Bar zamykają, a oni czują się niedopici. Idą więc do jednego z nich. Otwierają im potulna żona i matka gospodarza. Gość pyta kolegę:
- Jak ty je tak wytresowałeś?
- Raz przyszedłem do domu pijany. One na mnie zaczęły krzyczeć. Ja wtedy za nożyczki i strzygę pudla. Drugim razem tak samo. Za trzecim razem biorę nóż i zabijam pudla.
- Ale co to ma
@skibi: Posadź je obie po przeciwnych stronach Ty usiądź jako "sędzia" i zapytaj, o co biega?

Bardzo źle dzieje się, jeśli synowa / zięć maja złe kontakty z teściami. Niestety przypadki tak częste, że można książki o tym pisać. Nie muszą się kochać, tolerancja wystarczy.

Nie zazdroszczę ci sytuacji. Przejdź do działania, bo wcześniej osiwiejesz i wyłysiejesz niż zrozumiesz swoje #rozowepaski.