Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa #bialystok

Tak coś we mnie pęka. Coraz bardziej. Mamy w sejmie posła z Białegostoku za którego jako mieszkaniec tego miasta się wstydzę - to poseł Adam Andruszkiewicz. Dotyka mnie żenująco płytki sposób prowadzenia polityki i dotyka mnie głupota ludzi, którzy go pochwalają. Wycieranie sobie mordy patriotyzmem, wiarą w Boga, suwerennością państwa... O to retoryka pana posła Andruszkiewicza. Koleś pisze, jakim jest wielkim męczennik narodu, który się zarzyna swoją pracą dla dobra narodu, który walczy z wszelkim złem, który życie ryzykuje w tej walce... Ostatnie tłumaczenie w kontekście głosowania za nowym podatkiem na paliwo to już kpina i szczyt populizmu. Czy ci ludzie nie widzą, że to człowiek, który walczy o miejsce na liście PiSu w kolejnych wyborach? Że to zwykła marionetka i populista? To człowiek, który pojawia się na marszu żołnierzy wyklętych w Hajnówce, gdzie na sztandarach niosą Burego, który mordował okoliczną ludność (ludobójstwo) i rodziny tych ludzi się temu przyglądają, człowiek, który kasuje niewygodne posty na swoim profilu na facebooku i w końcu człowiek, którego spotkałem na stacji paliw w Białymstoku, jak płacił za paliwo i wsiadał do nowego forda galaxy...

Argumenty dlaczego pan poseł płacił za nowym podatkiem na paliwo. Po pierwsze bo opozycja jest zła a dwa bo spóło skarbu państwa wezmą podatek na swoje barki (jaki więc sens podatku?). Ludzie którzy mu ufacie i wierzycie! Do #!$%@? nędzy! Ogarnijcie się!

Cytaty Pana posła:

''Po pierwsze, Polska jak widzicie przez rządy PO stała się śmietnikiem Europy, a powietrze jest coraz gorszej jakości. Chcę i będę walczył z tym śmiertelnym dla nas zagrożeniem naszego zdrowia i dlatego poparłem opłatę emisyjną, która ma być przeznaczona na programy zapewniające czystość naszego środowiska, co zniweluje choroby i wydłuży nasze życie."

"Ale co ważniejsze w tej sprawie - Orlen i Lotos zapewniły, że owe 10 gr wezmą na siebie i ceny paliwa nie wzrosną. Ufam, że tak będzie i stąd również mój głos ZA."
  • 2