Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. 96,36% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,70. To więcej niż na filmwebie (8,0) i mniej niż na IMDB (8,8).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie we wtorek - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Powrót króla" z 2003 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Mireczki, żona w końcu zadzwoniła, wszystko zostało między nami wyjaśnione. Temat zamknięty, brak mi słów.

pokaż spoiler Okazało się, że ostatnio wspominała mi, że musi lecieć do Polski, załatwić finalnie sprawy spadkowe. A ja, jak to mam w zwyczaju często nie słucham co do mnie mówi i zapomniałem ¯_(ツ)_/¯
    Wszystkim dziękuję za wsparcie i dobre słowo.

pokaż spoiler Wiem, jestem benizem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #afera #zonabijealewolnobiega
    pokaż całość

odpowiedzi (186)

Mireczki!

Dzisiaj wielki #mecz o wszystko naszej reprezentacji!

Jesteśmy mega podekscytowani - tak bardzo, że postanowiliśmy zrobić małe #rozdajo.

Wśród plusujących ten wpis wylosujemy 10 kluczy do wykorzystania na platformie #steam!

To nie wszystko - pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wynik dzisiejszego meczu otrzyma od nas voucher o wartości 400 zł na dowolną z naszych usług!

Pamiętajcie, że możemy złożyć dla Was dowolną wycieczkę do dowolnego miejsca w dowolnym terminie. Co niektórzy twierdzą, ze robimy to taniej i lepiej niż zwykli śmiertelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zajmij się wiec odpoczynkiem jeszcze przed urlopem, a planowanie, organizowanie i szukanie zostaw nam!

Breakplan.pl

Powodzenia!

#breakplan #rozdajosteam #podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #turystyka #taniepodrozowanie #pilkanozna #mundial #konkurs

pokaż spoiler fot. - "Wyjściowa jedenastka reprezentacji Polski na mecz z Irlandią.", autor: Roger Gor
    pokaż całość

odpowiedzi (226)