Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki w #rzeszow orientujecie się gdzie tanio znajdę jakiegoś fachowca od pralek? Wrzuciłam dzisiaj pranie pierwszy raz do pralki i chyba źle to zrobiłam bo nie ma moich ubrań. Podejrzewam że poszły zamiast w środek bębna to wciągnęło ich poza ( w takiej pralce wkładanej od góry). A że ciemna ze mnie istota to nie chce tego robić sama :(

odpowiedzi (60)

Ależ mnie wkurwiają dzisiejsi „mężczyźni”.
    Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
    Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
    Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
    pokaż całość

odpowiedzi (128)

#heheszki #humorobrazkowy krótka piłka XD

odpowiedzi (13)