Wpis z mikrobloga

Powstaje Dying Light 2.

Grę na konferencji Microsoftu zapowiedział sam Chris Avellone, który w tej grze jest "narrative designerem". Dobrze wiedzieć, że Polacy sięgają po najlepszych specjalistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze też, że Chris dalej ma co robić po tym jak załatwił go Obsydian.
#crpg (wiem, że ta gra nie będzie RPG, ale daję tag przez samą osobę Chrisa)

#gry #ciekawostki #techland #dyinglight
  • 11
wyglada jak by tam nie było zombie :?


@Jan124: Zombie będą tam raczej tłem, a opowieść będzie o postapokaliptycznym świecie i walce ludzi o przetrwanie.

W pierwszym Dying Light już było to widać, a tam opowiadano historię jednego miasta parę miesięcy po epidemii, gdzie reszta świata żyła normalnie.

Tu będziemy mieli za to historię 15 lat po epidemii, gdzie ludzie walczą o resztki starego świata.

Jak chłopakom wyjdzie, to może być
Chociaż pomimo tego pana z bogatym portfolio jakoś nie wierzę w dobrą fabułę i wybory których będziemy dokonywać.


@Kopalniacebulinaplutonie: A czemu nie? Przecież już on sam potrafiłby dobrą fabułę rozpisać na kolanie, bo to nie jest trudne, tylko trzeba chcieć i nie mieć upośledzonego kierownictwa któremu zamiast fabuły wystarczą trzy wybuchy i sto zombiaków.
@Lawrence_z_Arabii: @Kopalniacebulinaplutonie: Akurat gry pokroju DL nie przechodzi się dla fabuły, w tego typu produkcjach liczy się przede wszystkim satysfakcjonująca mechanika (jak np. w ostatnim DOOMie), w tym aspekcie DL było naprawdę świetna grą.
Dobra fabuła będzie miłym dodatkiem, ale wg mnie może być równie sztampowa jak w pierwszej części.