Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, co się odjebało???
  Mam koleżankę, taka nie za mądra, ogólnie taka nie dojebana (lv 20). Mieszka ze swoim chłopakiem od dwóch lat w Warszawie.
  I jest sobie jej tata, który nie wie o tym, że ona mieszka z chłopakiem. Ponadto on jej kategorycznie zabronił mieszkania z facetami.
  Więc co wymyśliła moja mądra koleżanka? Powiedziała że mieszka ze mną. Tylko, że ja mieszkam z chłopakiem w 20m2. JEJ OJCIEC DZIS PRZYJEŻDŻA ZOBACZYC JAK MIESZKA. Podała mój adres, powiedziała, że to koło sklepu X. No i tata przyjeżdża. Zapytałam się jej, czemu nie powie mu prawdy? Ona się boi że ją stary taboretem pierdolnie. XD no ale ma chłopaka to przy chłopaku by jej wyjebał? No i dzisiaj przychodzi, ma mi posprzątać mieszkanie, schować rzeczy chłopaka, a ja mam udawać, że to normalne, że dwie koleżanki śpią w jednym łóżku XD #heheszki #gownowpis #cosieodjebalo #pomocy #truestory #niewiemjaktootagowac

  pokaż spoiler Odmawiałam jej tego cyrku, ale zaczęła grać na litość i wmawiać, że to moja wina, bo kiedyś jej przytaknełam, jak o tym mówiła. xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (193)

 • avatar

  muszę się wam wyżalić. mam przyjaciela, którego znam już od wielu lat. zawsze mi się podobał, ale błoniara here, więc nie robiłam żadnych kroków w jego stronę. fajny facet, pracowity, przystojny, wysoki, zabawny. no naprawdę świetny gość. i co? zamiast ze mną to związał się z typową #p0lka. szybko ze sobą zamieszkali. ona jakieś dzienne studia na kiju, nigdy nie pracowała, on ją utrzymywał. wkrótce zaczął mi się żalić na nią - że a to nie podoba jej sie, że gra za dużo na konsoli, że wraca po 13 z zajęć i idzie spać, bo zmęczona, a w domu syf. szybko też przestała mieć ochotę na seks i raz nawet strzeliła na niego focha jak przyłapała go na masturbacji. brzmi stereotypowo na maksa, ale wszystko to miało miejsce.

  widzieliśmy się wczoraj, a on mi mówi, że chyba już czas jej kupić pierścionek. NO KURŁA. trzask mojej pękającej dupy to było słychać chyba w Radomiu. jaki z tego wniosek? nie warto pajacować, starać się dla niebieskich, bo jedyne co was spotka to niedocenianie i kop w dupsko. jedyne co zagwarantuje wam prawdziwe szczęście to zostanie typową p0lką!!!

  #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • odpowiedzi (15)