Wpis z mikrobloga

Polskie "struktury" #binance rozrastają się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z dniem dzisiejszym oficjalnie dołączyłem do grona Binance Angels i razem z Piotrem Bieniem (który działa m.in w ramach inicjatywy, którą razem współtworzyliśmy - IGBiNT) będę służyć pomocą i radą w zakresie funkcjonowania platformy Binance oraz odpowiadać na pytania lub pomagać w rozwiązywaniu problemów - również tych związanych z #kryptowaluty

Jeżeli Wy lub Wasi znajomi potrzebować będziecie pomocy, możecie napisać do mnie na Wykopie, złapać mnie na telegramie (@becometa) lub dołączyć do oficjalnej polskiej grupy Binance na Telegramie - Binance Polish.

Na kanale publikowane są najświeższe informacje z zakresu funkcjonowania giełdy, a ponad 900 użytkowników ma okazję wymieniać się doświadczeniami i wspólnie porozmawiać na poziomie na temat giełdy.

*Przy tej okazji podaję też relatywnie świeżą informację.*
Binance dodało parę #trx / #usdt na platformę oraz dożywotnio będzie wspierać migrację tokenów #trx do mainnetu #tron
(wspominałem o tym w tym wpisie).
Pobierz
źródło: comment_7eKmTAYdjfmd0703lS6csS3ntsCsCm3b.jpg
  • 8
będę służyć pomocą i radą w zakresie funkcjonowania platformy Binance oraz odpowiadać na pytania lub pomagać w rozwiązywaniu problemów - również tych związanych z #kryptowaluty


@BeCometA: To ja mam pytanie spytaj CZ jak długo ma zamiar dodawać coraz więcej shitcoinów i tokenów które mają zerowy ruch i z giełdy którą każdemu tu polecałem robić jeden wielki śmietnik i rozmieniać na drobne. Ja wiem że fee dają fajne wpływy ale nie tędy
@dla_zabawy: CEO Binance nie zajmuje się weryfikowaniem i dodawaniem poszczególnych kryptowalut na giełdę. Do tego zadania powołany został specjalny, kilkuosobowy zespół.
Na ten moment kryptowaluty z najmniejszym "ruchem" osiągają wolumen rzędu 15-40 bitcoinów / 25-80 ethereum.
Największe pary odpowiednio 17 tys BTC / 31 tys ETH. Mowa oczywiście o dziennym wolumenach.

Jesteś aktywny na tagu kryptowaluty więc dobrze wiesz, że wszystkie giełdy ostatnimi tygodniami notują zmniejszone wolumeny. Czy posiadasz jakieś konkretne
@Cryptonerd_io: opłaty istnieją, zgadza się. Nie ma żadnego z góry ustalonego cennika, bo sytuacja zmienia się dynamicznie. Co jednak ważne, zanim jakakolwiek kryptowaluta zostanie dodana na platformę i "zapłaci" jak to określiłeś, musi spełnić też kilka, a czasem kilkanaście rygorystycznych warunków współpracy i dostarczyć wymagane przez zespół weryfikujący informację. Nie jest to tak jak mogłoby się komuś wydawać, że wystarczy zapłacić i gotowe.

@dla_zabawy: poza uczestnikami samego konkursu w którym