Wpis z mikrobloga

Mirki, tak se siedzę w wannie i mi sie przypomniała historia z dzieciństwa. Ogólnie to ja dość młody jestem ( lvl18) i spora część z was może nie zrozumieć o co chodzi. Otóż jak byłem w podstawówce, prawdopodobnie 4 klasa to była wtedy to na nk była popularna taka ala "ankieta", polegało to na tym że bylo pytanie "czy lubisz Justina Biebera? " (jeśli zagłosowałeś to ci sie udostępniało od razu to na profilu i twoi znajomi widzieli co wybraleś) i tam do wyboru tak albo nie, i pod odpowiedziami były takie obrazki z Justinem, no to ja idąc z modą panującą na mojej wsi hejtowałem tego Justina i jak mi sie wyświetlało to na tablicy że "jakiś twój znajomy z podbazy nie lubi Justina a ty? " to ja zawsze klikalem że nie lubię i elo. No i pewnego dnia przeglądam tablice na nk i widze "Antek z 3 B nie lubi Justina a ty? " to klikam i pod napisem tak był inny obrazek niż zazwyczaj, był tam Justin z murzynem co wyglądał dla mnie wtedy zajebiście, kliknąłem ze lubię Justina tylko ze względu na tego murzyna. Następnego dnia jestem w podbazie jak co dzień tylko że po mojej pierwszej lekcji podchodzi do mnie dwa lata starszy golem i sie mnie #!$%@? pyta czy ja pedał jestem ze Justina lubię? I weź tu mu wytłumaczy ze lubię murzyna co stał na zdjęciu obok Justina a nie Justina Biebera ( ͠° °) #gownowpis #szkola #pasta
  • 1