Wpis z mikrobloga

Ja używam tego https://www.centrumrowerowe.pl/torba-podsiodlowa-topeak-wedge-pack-ii-pd9809/?v_Id=49754 Wszystko co potrzebujesz się w niej mieści: dętka, zestaw naprawczy, multitool, rękawiczki, trytytki, jakieś paski z rzepami, 2 łyżki do opon, paczka chusteczek higienicznych, kawałek szmatki i zostaje jeszcze miejsce na domowe klucze + paczkę fajek. Fajna jest, bo dolny suwak reguluje jej pojemność o 1/3. Z ręką na sercu polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dymel: ja widzę że sobą topeak mini wedge, czy jakoś tak. Spokojnie mi starcza miejsca na dętkę, multitoola crank Bros m18, ,wstaw samoprzylepnych latek od lezyne. Myślę że gdybym chciał to bym zmieścił nawet dwie detki i resztę gratów
@dymel @epic_25 też taką mam, całkiem nieźle się trzyma. 0.6L nie jest takie duże jakby się mogło wydawać, mnie mieści się dętka, multitool, łyżki i rękawiczki jednorazowe. Pompka CO2 już na sztycy zamontowana, bo nie weszła.
@Rivgen: chyba zaryzykuję i wezmę tą jaskrawożółtą, może przypasuje mi do kolorystycznie do roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS. polecisz jakąś kieszonkową pompkę?

Pompka CO2


@vare: nie jeżdżę na zawody, mogę sobie pomachać chwilę, wolę zwykłą :)