Wpis z mikrobloga

@moooka: "Opublikowany 15 sie 2016"
edit: w sumie postać wygląda podobnie do tej często pokazywanej w trailerze i nawet jeśli to fejk, to podejrzanie wygląda bardzo profesjonalnie i zostało to stworzone na pewno duży zespół. Dziwne, że się nie natkałem nigdy na ten materiał.
@Zigfriddo: @Nienagrani_PL: @alex-fortune: @czlowiek_guwno: A po co dodałem ten spojler, myślałem, ze to jasne i nie będzie posądzania o fejki. Sądziłem, ze odbierzecie to raczej jako dowcipny komentarz w kontekście narzekań zawiedzionych fanów na zbyt mało mrocznego klimatu. ;P

Ten filmik znałem już od dawna i pamiętam, że jak pierwszy raz go obejrzałem to pomyślałem, ze chciałbym zagrać w coś w tym klimacie i nie przeszkadzałoby mi, żeby
@moooka: Zgadzam się, jednak przez to, że filmik jest bardzo intrygujący postanowiłem się do niego odnieść. Nie wygląda to na moda jakiejś istniejącej gry z otwartym światem, ani zabawę z silnikiem do gier przez amatora, który chciał sensacji. Fakeowe gameplaye są bardzo powszechnym zjawiskiem przy dużych premierach, a ten wygląda akurat bardzo wiarygodnie.
@Zigfriddo: To jest kanał autora, który tworzył do pewnego czasu - bo ostatnio cisza - swój świat na silniku Unreal Engine. Z tego co kiedyś się orientowałem robił to jeden człowiek. Swoją drogą byłoby, gdyby się okazało, że koleś pracuje w cdp red i to były jakieś pierwsze próby. :-)

Tak podsumowując, myślę, ze to są te klimaty, których może brakować ludziom narzekającym na ten trailer z E3 i może kiedyś