Wpis z mikrobloga

@Corrny: Co? E, to by nie miało sensu. Chodzi Ci o cały kurs np. o nazwie "Angielski 1"? Nie korzystam z aplikacji na telefon Memrise, ale właśnie przetestowałam to na koncie bez Pro na stronie www i normalnie można zacząć kolejne kursy. Jeśli masz problem z wyszukaniem następnych części kursu na appce, to zaloguj się na swoje konto na stronie Memrise i wejdź na stronę "Kursy"/"Courses", po lewej wybierz język,
@Corrny: Jeśli zablokowali w appce tak absolutnie niezbędny tryb, jak Nowe Słowa, to ja nie wiem. :/ Nie mam smartphone'a, nie przetestuję tego. Ktoś gdzieś kiedyś pisał o klikaniu w kropki (po lewej od kłódki?), tam chyba są inne tryby do wyboru, spróbuj - może w ten sposób jesteś zmuszany do włączania konkretnego zalecanego trybu, który ma być następny (czyli skoro nie nowe słowa, to jakaś powtórka)? Nie wiem, nie podoba
@Corrny: Nie jesteś sam, wygooglałam ten temat i na dole ktoś linkuje kilka kolejnych. :/
https://community.memrise.com/t/cant-learn-new-words-in-android-padlocked/25712/5

Nie dawali mi ostatnio nic do tłumaczenia o oficjalnych zmianach polegających na blokowaniu wszystkiego, więc wygląda mi to na gruby bug, ale pewności nie ma. Przejrzę te tematy na forum i zobaczę, czy ktoś z supportu raczył w ogóle się wypowiedzieć na ten temat.
@Corrny: Przejrzałam z 7 wątków na ten temat, w tym część z sierpnia zeszłego roku, i nigdzie nawet słowa od supportu technicznego, nie ustosunkowali się do tego w ogóle. U jednych działa, u innych nie, niektórym się blokuje na iOSie, innym na Androidzie. Sporadycznie ktoś pisze, że problem ustąpił po którejś aktualizacji, ale niektórym to nie pomaga. Problem przypuszczalnie spowodowało wprowadzenie Gramatobotów do autorskich kursów Memrise, a tryb Gramatobotów jest dostępny
@Corrny: Coraz bardziej się obawiam, że to jednak może być przemyślana "strategia marketingowa" ze stopniowym przejściem wyłącznie na płatne konta. :( To by była tragedia, ja tych kursów na Memrise już mam koło setki i cały myk polegał na tym, że wszyscy mieli mieć do nich dostęp za darmo, na zawsze, jak obiecywali. Nie mówiąc o oddzielnym, dużym projekcie, który tworzę też z myślą o Memrise. Będę musiała zakasać rękawy i
@uczalka: Miałem taki sam problem zablokowanych nowych słów w kursach :) przyszła mi do głowy jak większości teoria spiskowa... Ale po zainstalowaniu Twojego kursu odblokowało mi nowe słowa w innych kursach. Wielkie dzięki i pozdrowionka