•  

7 525 953 - 1225 = 7 524 728

Na początku zapowiadało się kiepsko, bo z 6 torów 5 było zajętych przez szkółki, a na jedynym publicznym było z 6 osób w tym dwójka taplających się dzieci. Po nawrotce widziałem, że nawet nie ma jak dobić do brzegu - tak gęsto...
    Po czym nagle się towarzystwo zmyło, zostałem sam z jakąś babką co sobie spokojnie dryfowała wte i wewte i już potem szło spokojnie i powolutku, jak to mam w zwyczaju - czyli jakieś 45-50s na długość basenu, raz żabką raz kraulem. Potem skończyły się zajęcia syna i musiałem szybko zawrócić - ale 49 basenów zaliczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywajzwykopem #plywanie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Do mojego syna przyszedł jakiś #rozowypasek pierwszy raz. Siedzą sami zamknięci w pokoju z głośno puszczoną muzyką. Aż mnie korci by mu wstydu narobić i wywinąć jakiś numer ojca nosacza janusza debila. XD
      #oswiadczenie #zonabijealewolnobiega #dzieci #czlowiekskurwiel

odpowiedzi (176)

Mój dziadek właśnie mnie obwinił za brak deszczu w Polsce xD

DO KOŚCIOŁA NIE CHODZISZ, PROBOSZCZOWI NIE DAJESZ NA TACĘ TO NIE PADA CHOLERNIKU JEDEN

#heheszki #bekazkatoli

odpowiedzi (78)

PKP zrobiło mi dzisiaj dzień (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wchodzę do pociągu, zajmuję miejsce, do odjazdu jakieś 5 min. Nagle drzwi się otwierają i wpada jakiś ciapak. Cały zdyszany podbija do konduktora i zaczyna się dialog (co ciekawe potrafił się posługiwać łamaną polszczyzną):
      Ciapak: Dzień dobry, czy można bilet?
      Konduktor: Uuu nooo, troche późno Pan przyszedł, ale można.
      Ciapak wyjmuje kartę, ale zanim zdążył się odezwać konduktor powiedział, że nie można płacić kartą, niech leci szybko do kasy i tam kupi. Śniady kolega spojrzał na konduktora z lekką dozą niepewności i zapytał czy na pewno chwilę poczeka na co ten odparł, że jest jeszcze chwila czasu, niech biegnie.
      Drzwi otworzyły się, ciapak wybiegł, a konduktor jak gdyby nigdy nic:

pokaż spoiler rzekł przez krótkofalówkę "Pociąg numer ... gotów do odjazdu". I pojechalismy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      a mógł mu przecież wystawić taki do opłacenia w ciągu 7 dni xD

#pkp #heheszki
      pokaż całość

odpowiedzi (129)