Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Prawa strona chętnie mówi, żebym się nie "obnosił" ze swoim homoseksualizmem, bo nikogo to nie obchodzi. Tylko jest to dość zabawne, że osoby o takich poglądach równie chętnie zadają mi takie pytania jak:
  - Czemu nie masz dziewczyny?
  - Niezła dupa, co?
  - A ty hehe przypadkiem chłopaków nie wolisz?
  - Podobasz się takiej jednej Kaśce, umówić Cię z nią?
  - Ooo, a z kim byłeś w tym kinie?
  - Mógłbyś w końcu znaleźć sobie kogoś
  - Nie smutno Ci tak samemu?

  #teczowepaski #lgbt #gayisok #bekazprawakow #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  #dziendobry Mireczki i Mirabelki, zgodnie już z coroczną tradycją nadszedł czas na nasze ROGALOWE #rozdajo Zaczynamy w tym roku troszkę wcześniej, bo rozdania będą na wszystkich naszych socialach i musimy się wyrobić. Tak więc do rzeczy! (。◕‿‿◕。)

  Będzie tak jak zawsze - jedno rozdanie dla osób spoza Poznania z wysyłką, a drugie już dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym rozdaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 3 Rogale Świętomarcińskie.

  Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE rozdajo dla osób SPOZA POZNANIA z wysyłką, plusujemy do jutra godz. 18:00, wyniki podamy w czwartek. Wysyłka Rogali odbędzie się w przyszłym tygodniu, dlatego najlepiej jak laureaci przez weekend przekażą nam w PW dane do wysyłki :) Jak co roku prosimy, by to rozdajo plusowały wyłącznie osoby, które nie są z Poznania i najbliższych okolic.

  #rogale #cukierniajagodka #slodkiezjagodki
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • odpowiedzi (8)