Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirko!
Będę pisał szybko i chaotycznie no i będzie długo ale chyba właśnie odkryłem że moja kobieta ma bolca na boku, zupełnie przez przypadek.
Zacznę od początku, w południe rozmawiałem z nią przez telefon i pytałem czy wyjść po nią po pracy na metro tak jak zawsze bo jestem wcześniej w domu od niej, a ona czasami ma jakieś zakupy itd, no to powiedziała że nie wie, da mi znać bo może nie będzie robiła zakupów to sama wróci, i to nie wzbudziło u mnie podejrzeń bo faktycznie czasami sama wracała, jakoś tak jak miała być w domu to napisała że wróci później bo idzie z dziewczynami z pracy na piwo, no ok też czasami wychodziła, nie robię z takich rzeczy problemów, no i jakąś godzinę temu napisała że zostaje u jednej z nich na noc bo już troche wypiła a tamta nalegała żeby została i że razem rano do pracy sobie pojadą. to już troche mnie zdziwiło bo wiem że akurat za tą koleżanką nie przepada i raczej nigdy by u niej nie została. i coś mi zaczęło już tu śmierdzieć. pech chciał że telefon zaczął mi padać i poszedłem do sypialni po ładowarkę którą trzymam w szufladzie w szafce nocnej obok łóżka - w tej samej w której trzymamy gadźety erotyczne. i tu mały mindfuck bo coś mi brakowało, pogrzebałem i zobaczyłem że brakuje kilku rzeczy a mianowicie dużego dwustronnego dildo, szklanego buttpluga i butelki z żelem. wiem że czasami się sama zabawia ale zawsze wszystko odkładała na miejsce, i zacząłem się denerwować i szukać tego w całym mieszkaniu, i nie znalazłem a to wszystko razem nie jest małe więc ciężko było by to gdzies schować. jak szukałem to w jej torebce znalazłem paragon z dzisiaj ze sklepu, i wszystko mi się zaczęło składać.
Na paragonie jest godzina 7:24 czyli jakieś 20 minut po moim wyjściu do pracy, i kupiła farbę do włosów (miała nie malować ostatnio), szczoteczka do zębów (nie znalazłem jej nigdzie w łazience), i żyletki do golenia (znalazłem w łazience i widać że uzywała rano). teraz widzę że to był jakiś plan.
Idzie rano do sklepu jak ja już pójdę do pracy, kupuje żyletki i szczoteczkę i farbę, wraca, maluje włosy (znalazłem ręczniczek ubrudzony w farbie), goli się tam gdzie trzeba, jedzie do pracy, później ściemnia mi historię o drinku z koleżankami a tak naprawdę jedzie się gdzieś pruć i jeszcze do tego z naszymi gadżetami, mirki nie wiem co robić!!!!
jak coś to mam wszystkie dowody i zdjęcia i niewiem czy czekać na to do jutra aż wróci z pracy
kuirwa co za #!$%@? akcja, aż mnie całego telepie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
A może dziewczyna chciała pobawić sie ze swoją koleżanką?
Jak ma bolca to raczej nie będzie to jednorazowa akcja, więc następnym razem popilnuj ją i sprawdź gdzie idzie. Jak do bolca to spakuj wszystko i wystaw za drzwi zanim wróci. Opcjonalnie na stosie jej rzeczy możesz napisać kartkę z wyjaśnieniem albo powiedzieć jej to w oczy jeśli dasz radę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie to dokladnie tak jak pisał @Hiranu. Chciala sie pobawic z kolezanka. Jak masz bolca na boku to raczej nie uzywasz gadżetów bo sam fakt zdradzania jest podniecający dla zdradzających (wiec bolec sam z siebie jest wystarczający). W przypadku zabaw miedzy dziewczynami dildo jest raczej niezbędne bo rzadko która panna ma taki wytrzymaly jezyk. Jak dla mnie opie to bym z nią to skonfrontował i jeszcze dołączył
Ew możesz napisać dzisiaj do niej: kochanie gdzie nasze dildo, bo miałem ochotę wsadzić sobie je dziś w d...
Ciekawe co odpisze :) przepraszam, wzięłam na spacer, gorzej jak - jest w zmywarce (,) wtedy cała teoria w #!$%@?.
OP: @qcrimson mieszkanie mamy wynajmowane na pół
@Hiranus @TryMeIamSweet jesteśmy otwarci w rozmowach na temat seksu, znamy doskonale swoje potrzeby i wiem że ją inne kobiety nie kręcą i że nigdy nie poszła by do łóżka z drugą dziewczyną, więc chyba tą teorię wykluczam, nie raz gadaliśmy na temat trójkątów itd i ani ona ani ja tego nie chcieliśmy nigdy.
@zybyzy dam znać, dzisiaj wieczorem jak wróci z pracy, co się
DobraAnia: Pomyśl logicznie, że nawet jeśli ma bolca na boku to jest tylko jej dodatkiem, a z tobą jest na stałe i z jakiegoś powodu nie odeszła do innego tylko ty jesteś dla niej w centrum, chce być z tobą, bo ciebie kocha i to się liczy

Zaakceptował: akado}