Wpis z mikrobloga

Czy mogę zostać za to ukarany ???
Piszę poważnie
Ok zacytuję wszystko co uważam, że były to poważne wyzwiska.
Wyzwiska te kierowałem do internautów i miało to być takie trollowanie i prowokacje, ale bardzo żałuję i nigdy tego już nie zrobię. Mam 16 lat, oto te wypowiedzi w których może być coś przez co mogę zostać ukarany... Chociaż nie wiem... Ale odczuwam skruchę. Oto te wypowiedzi jak coś obelgi będą capsem, aby było to widoczne.
"Pisze to ostentacyjnie DZIECIAK z 6IX9INE na awatarze XDDDDDDDD beka."

"Po 1 nie będziesz mi życia ustawiać PRZYCHLAŚCIE. To czy dbam o rozgłos czy nie to moja sprawa nic Ci do tego. To ja decyduję czy pochwalę się nowym passatem czy będę skromny i gdy znajomi powiedzą "ale bryka" to ja odpowiem "e tam... Tani był to kupiłem" czy będę dzwonić ostentacyjnie po znajomych mówiąc "stary, ale se furę kupiłem" tak więc od siebie powiem... Nie bądź taki wścibski ;).Po 2 Jeśli to wszystko co chciałeś napisać to wy.... stąd, bo tata na Ciebie w łazience we wannie czeka. Po 3 Nie będę słuchać rad GÓWNIAKA. Tyle ode mnie dobranoc."

"Jak w mojej wypowiedzi wyżej jest gdzieś obelga i znieważenie Twojej osoby... To ja jestem Mikołaj Kopernik.

Swoją drogą idź się jeszcze poskarż do mamusi. Pomyśleć, że coraz więcej teraz tych mężczyzn tfu... Tego mężczyzną nazwać nie można. Coraz więcej tych bab w rurkach tudzież spodniach z dziurami i obcisłymi bardziej niż dziewczyna. I z cebulą na głowie, bo mi to normalnej fryzury nie przypomina. Tak, tak pokaż administracji JAK ZNIEWIEŚCIAŁY JESTEŚ i świetnie radzisz sobie z krytyką. "

I tutaj akurat przesadziłem, bo byłem trochę ordynarny.

""Nie ma bab tylko są kobiety" ahhahaah, co zaOGRANICZONY MONGOŁ. Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz i czy ciągle mówisz na płeć piękną kobieta, bo można kobietę też nazwać babą jeśli się nie jest takim SZTYWNIAKIEMjak Ty i jest się skorym do żartowania sobie i śmieszkowania z kolegami. Współczuję Ci... Musi Ci być naprawdę ciężko zapewne dystansu do siebie też nie masz ;(. Uwzględnij fakt, że pisałem o Tobie, A BABĄ MOŻNA NAZWAĆ MĘŻCZYZNĘ ZNIEWIEŚCIAŁEGO CZYLI TAKĄ CI*Ę JAK TY :) "

"DrT również mógłbym Cię splugawić, ale nie mam czasu na takiego ŚMIECIA jak Ty, więc oszczędzę Ci tego upokorzenia."

Jakubczak wiem, że w twoim środowisku nazywanie ludzi frajerami jest czymś poprawnym, ale może poproś mamę o to, aby nauczyła Cię być troszkę bardziej taktownym i bardziej subtelnym. Albo może trzeba ją uświadomić, że popełniła błąd wychowawczy :)

"Asmax wracając do Ciebie możliwe, że jesteś na wyższym poziomie rozwoju niż ja. Bo no cóż jestem przegrywem i mam Zespół Aspergera, ale uważam, że mój iloraz inteligencji jest w normie. Chociaż sam sobie szkodzę, do dzisiaj leczę się na depresję... A no i z komunikatywnością trochę jest źle XD, ale mniejsza. Niedługo zacznę pracę nad sobą i zniosę kompa do piwnicy XDD. Co do wyzywania i szukania atencji. Myślisz, że to co piszę tutaj jest na poważnie ? XD ja tutaj nawet nie byłem poważny, a pocisnąłem wszystkich, którzy myśleli, że pozbawili mnie pewności siebie XD. A poza tym po co mi atencja gówniaków. Ja gardzę moimi rówieśnikami i młodzieżą, bo to ŚMIECIE, a nie młodzież W DUPIE SIĘ IM POPRZEWRACAŁO TERAZ. To jest KOŁTUŃSTWO teraz, a nie młodzież. A co do tego Twojego autorytetu jakim jest 6ix9ine tyle ile ludzi na świecie tyle gustów jedni wolą pokemony, a zaś inni digimony... "

"Bez pozdrowień AMEBKI, łykneliście to jak pelikany. JESTEŚCIE TAK OGRANICZENI, że nawet nie potraficie mi pojechać... Żal mi was :(POMYŚLEĆ, ŻE TACY LUDZIE JAK WY I LUDZIE WASZEGO ŻAŁOSNEGO POKROJU, będą w przyszłości decydować o losach naszego kraju :/"

Bardzo proszę, abyście byli poważni pisząc odpowiedź. Bo takie żartowanie sobie z poważnych spraw jest naprawdę nieśmieszne. I abyście sprecyzowali, a nie pisali jaki to artykuł, paragraf itd... Bo to mi nie pomaga.

#przegryw #przegrywroku #trudnesprawy #pomocy #ratunku #sadnajwyzszy #kara #prawo #niewiemjaktobedzieziom #slabo #zalamanie #zalamanienerwowe #depresja #asperger #mamdosyc #mamdosc #smutekbardzo #smutekmotzno #pomozcieboniezasne #pomozciebosiezalamie #powaznerzeczy #powaznepytania #powazniepytam #mojezycietakieciezkie #blagamopomoc #dupa #jestzle
  • 23
@Noombre Dzięki nie spodziewałem się, że coś takiego odpiszesz. Chyba muszę przestać mieć awersję do ludzi i zmienić myślenie. Jestem z normalnego domu i że tak powiem mam czystą kartotekę cokolwiek to znaczy. A co do Ciebie wybacz, że już chciałem coś odpisać. Życie z Aspergerem jest trudne. A to było tak, że wieczorem w piątek byłem załamany (wiem nikogo to nie interesuje) i normalnie się popłakałem, wiem cienias ze mnie. I
Spoko, dzięki. Chociaż wolałbym obejść się bez rozprawy, bo chciałbym mieć czystą kartotekę. Bo jakbym był karany to potem byłoby coraz gorzej i czekałoby mnie tylko więzienie jakbym zrobił coś złego. Ale już będę się pilnować i hamować z takim zachowaniem na niskim poziomie. Oby było tak jak piszesz. Jeszcze raz dziękuję :D