Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pokazforme #silownia #mikrokoksy
    Moje pokaż formę bo jestem zadowolony z efektów jak i tego że w końcu ruszyłem dupę z kanapy po prawie roku nie robienia niczego. Przeglądałem tagi i w końcu sam napisałem też do kogoś czy mógłby mi pomóc. Trafiło na @Estetykatopodstawa i jak dla mnie strzał w 10. Kolega pomógł mi w ułożeniu diety i treningu oraz udziela wielu przydatnych porad.
    Mój cel: wyglądać fit, dobrze się czuć i być sprawniejszym.
    Waga na zdjęciu po lewej ok 91-92 kg początek września 2018 i wtedy też zacząłem dietę jak i treningi. Miesiąc biegałem,a od października tylko siłownia co 2 dni.
    Waga na zdjęciu po prawej(po treningu) ok 82-83 kg #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (131)

To już jest koniec (╯︵╰,)
    Kończymy dzisiaj nasze #rozdajo z okazji #pixelxmas . Szkoda wielka ale w następnym roku, napewno pojawia się inne ciekawe projektu i jeszcze większa ilość rozdajo
    Dzisiaj do wygrania figurka #drstrange #marvel granego przez Battlefielda Counterstrike #pdk
    ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady takie jak zwykle, losujemy wśród pulsujących a dzisiaj rzeczą która podbija wasza szanse jest wrzucenie jakiegoś śmiesznego( tylko smiesznego) memixa dowolnej tematyki #humorobrazkowy #heheszki

Pamiętajcie o obserwowaniu naszego profilu na wykopie, będzie nam bardzo miło (。◕‿‿◕。)

#pixelday #pixelbox
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

• odpowiedzi (16)