Wpis z mikrobloga

to niezła nagonka xD Żeby porównywać Bezbeka do pedogurala to trzeba mieć coś nie tak z głową. Jest "lekkim zbokiem", ale do tego co robił Grzegorz G. mu w #!$%@? brakuje. Jeszcze, że wszyscy poszli za tym gościem @kom3ntator xD Typie, musisz być naprawdę bardzo zawistnym i sfrustrowanym człowiekiem, że szukasz haki na ludzi, którym zazdrościsz. Najpierw prosisz ludzi o haki na @mahonek kłamiesz, że nie rozlicza się z podatków, a gdy dostajesz na ryj dowody, że jesteś kłamcą i mitomanem, to robisz z gościa pedofila. Do tego jeszcze go straszysz prawem karnym
[Cytat] "(Dla niedowiarkow przypominam, że pedofilia ścigana jest z urzędu i nikt nie ma zamiaru ustalać czy smieszkowal czy nie bo idąc takim tropem można zabic człowieka i powiedzieć, ze to było dla żartów)"
A sam to prawo łamiesz, oczerniając go xD Ciekawe ile byś płacił @mahonek odszkodowania, za pomówienia w sprawie podatków. Ja bym na miejscu Adriana takiego cwaniactwa nie popuścił.
Trochę to śmieszne, trochę żałosne/tragiczne, że ktoś ma tak smutne życie, że szuka haków na innych. Każdej małej drobnostki. Jest w stanie nawet kłamać i pomawiać.
#mahonek #patostreamy
  • 123
@qqqeeeddd: Tak, jezeli chodzi o pedofile to zgodziłbym sie na to.W dodatku chetnie widzialbym takich osobnikow za kratami. @marv0oo: Rownie dobrze o Tobie mozna napisac ze jestes jakims skrzywionym psychofanem, patrzac na to ile energii i czasu poswiecasz na obrone jakiegos jełopa.Nie napisze tak, bo Cie nie znam osobiscie, a wysnuwanie takich wnioskow tylko dlatego ze ktos robi cos co sie Tobie nie podoba jest słabe.To zwykle dorabianie ideologii.
@kom3ntator: @qqqeeeddd: Panowie nie denerwujmy się tak o Bezbeka. Fakt faktem patrząc na to obiektywnie faktycznie może podchodzić to pod pedofilię jednak nie zrobił czegoś takiego jak Gruchal gdzie przez widzami rozbierał na ome 14 latkę. My nic nie zdziałamy tylko możemy przyglądać się obrotowi sytuacji. Mi osobiście trochę go szkoda bo całkiem w porządku gość chociaż mógł myśleć wcześniej. Essa Mirki mam nadzieje że się nie pożrecie ( ͡