Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saimonsge: Mam od wczoraj a poprzednio mialem g5 ale sie rozbił. Takze tego aparat wydaje sie lepszy i szeroki kąt nie ma juz takiego dużego rybiego oka. Bateria tez bedzie spoko, mam 48% jescze, ekran 3h włączony i ogolnie ladowalem wieczorem i przez noc był nie podpięty pod ładowarkę. Zależy tez jaka cena ja mojego na aukcji w dość dobrej cenie kupiłem i jestem zadowolony
@Saimonsge: Mam od listopada 17, szczerze przykro zawiodłam się. Samoistne pęknięcie szybki aparatu, co często zdarza się w wielu modelach wystarczy poczytać w internecie. Ale to pikuś w porównaniu do tego ile męczę się z bardzo częstym błędnym komunikatem wilgoci w porcie usb, przez co mam problem z ładowaniem telefonu. Co do wilgoci w porcie, różne metody były już wykorzystywane i nadal on występuje. Generalnie, jestem na nie ;)
@Saimonsge: jestem zadowolony z pracy telefonu. Przesiadłem się z p8 i czuje dużą różnicę. Aparat spoko ale nocą wiadomo jak jest. Co mnie #!$%@?ło... Telefon zagłaskany, jak z jajkiem i #!$%@?. Pękło szkło aparatu w KIESZENI... z tym coś jest nie tak. Ale wymienię sobie sam. Poza tym polecam za te cenę