•  

  7 524 728 - 1600 = 7 523 128

  Dzisiaj jakiś lewy poranek był - wszyscy zaspali, z kotem włącznie który zamiast mnie obudzić na bieganie przywitał mnie przy łóżku rozespany o 5:30... a że jeszcze mi dzisiaj squash odpadł, to cała para musiała pójść w #plywanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dotarłem z dzieckiem nawet lekko przed czasem, dzięki czemu równo ze startem lekcji młodego zacząłem pływać. Oczywiście żadnych rewelacji - średnio 45s na basen, choćbym nie wiem jak się starał... i tradycyjnie raz kraul, raz żabka bo gdy 2x pod rząd pójdę kraulem to pod koniec drugiego basenu ledwo żyję.
  Było fajnie, pusto, pływało się miło. I gdy właśnie zadowolony, że się wyrobiłem w 45 minutach dopływałem końcówkę 60. basenu, zobaczyłem przy krawędzi młodego. "Tato, mogę z Tobą popływać? (ʘ‿ʘ)"
  No i mały skurczybyk (6lvl, uczy się pływać od grudnia) elegancko zrobił 4 baseny, a ja mu asystowałem. W końcu wymiękł i stwierdził że czas na nagrodę-hotdoga, ale jeszcze się dopytywał kiedy brat ma lekcje bo by chciał znowu popływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #plywajzwykopem

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • odpowiedzi (16)

  • avatar

   Najbardziej żałosne w tym wszystkim jest wp.pl. Pamiętam tytuł newsa po 4:0 z Litwą "Senegalu, Kolumbio, Japonio bójcie się", po dzisiejszym meczu "rozdmuchany balon pękł". No a kto go kurwa pompował?
   #mecz #pilkanozna

   odpowiedzi (12)

  • avatar

   Stoję przy jednej z 6 umywalek w toalecie na jednym z większych parkingów przy aurostradzie. Toaleta full opcja, z mydłem,  ręcznikami, suszarkami do rąk. Czysto z rana, wzorowo wysprzątane.
   Zajęłam umywalkę pierwszą od ściany, po przeciwnej stronie od suszarek do rąk, żeby nikomu nie przeszkadzać gdy będę się przeistaczać w człowieka po ponad 30h w trasie.
   Widzę przez ten czas w lustrze 3 kobiety wchodzące i wychodzące z części z ubikacjami.

   pokaż spoiler Żadna, kurwa żadna księżniczka nie umyła rąk.


   W sumie to przestaje mnie dziwić ten wieczny syf w damskich toaletach, oszczane lepiące się podłogi, porozrzucane zużyte podpaski, osrane muszle, roztarta krew na ścianach.

   Nienawidzę publicznych toalet. Nienawidzę ludzi zachowujących się jak bydło, gdy myślą, że nikt nie patrzy.

   #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rakcontent #zalesie #oswiadczenie
   pokaż całość

   odpowiedzi (109)