•  

7 524 728 - 1600 = 7 523 128

Dzisiaj jakiś lewy poranek był - wszyscy zaspali, z kotem włącznie który zamiast mnie obudzić na bieganie przywitał mnie przy łóżku rozespany o 5:30... a że jeszcze mi dzisiaj squash odpadł, to cała para musiała pójść w #plywanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dotarłem z dzieckiem nawet lekko przed czasem, dzięki czemu równo ze startem lekcji młodego zacząłem pływać. Oczywiście żadnych rewelacji - średnio 45s na basen, choćbym nie wiem jak się starał... i tradycyjnie raz kraul, raz żabka bo gdy 2x pod rząd pójdę kraulem to pod koniec drugiego basenu ledwo żyję.
    Było fajnie, pusto, pływało się miło. I gdy właśnie zadowolony, że się wyrobiłem w 45 minutach dopływałem końcówkę 60. basenu, zobaczyłem przy krawędzi młodego. "Tato, mogę z Tobą popływać? (ʘ‿ʘ)"
    No i mały skurczybyk (6lvl, uczy się pływać od grudnia) elegancko zrobił 4 baseny, a ja mu asystowałem. W końcu wymiękł i stwierdził że czas na nagrodę-hotdoga, ale jeszcze się dopytywał kiedy brat ma lekcje bo by chciał znowu popływać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywajzwykopem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (16)

Najbardziej żałosne w tym wszystkim jest wp.pl. Pamiętam tytuł newsa po 4:0 z Litwą "Senegalu, Kolumbio, Japonio bójcie się", po dzisiejszym meczu "rozdmuchany balon pękł". No a kto go kurwa pompował?
      #mecz #pilkanozna

odpowiedzi (12)

Stoję przy jednej z 6 umywalek w toalecie na jednym z większych parkingów przy aurostradzie. Toaleta full opcja, z mydłem,  ręcznikami, suszarkami do rąk. Czysto z rana, wzorowo wysprzątane.
      Zajęłam umywalkę pierwszą od ściany, po przeciwnej stronie od suszarek do rąk, żeby nikomu nie przeszkadzać gdy będę się przeistaczać w człowieka po ponad 30h w trasie.
      Widzę przez ten czas w lustrze 3 kobiety wchodzące i wychodzące z części z ubikacjami.

pokaż spoiler Żadna, kurwa żadna księżniczka nie umyła rąk.

W sumie to przestaje mnie dziwić ten wieczny syf w damskich toaletach, oszczane lepiące się podłogi, porozrzucane zużyte podpaski, osrane muszle, roztarta krew na ścianach.

Nienawidzę publicznych toalet. Nienawidzę ludzi zachowujących się jak bydło, gdy myślą, że nikt nie patrzy.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rakcontent #zalesie #oswiadczenie
      pokaż całość

odpowiedzi (109)