Wpis z mikrobloga

Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruger&Matz" XD czyli chińskiego syf brandu) przesłał mi screen maila, który cała sieć dostała w poniedziałek na maila od prezesa, Michała Leszka "polski Steve Jobs" XD
W skrócie to prezes stwierdził, że chu*owe opinie w googlach to nie wina gównianej jakości, tylko typowe dawno i nieprawda.
Także zaproponował pracownikom, którym chyba od ch*ja płacą, żeby podbili opinie Krugera itd itp. Jak widać po opiniach karierowicze polecieli od razu.
[O TUTAJ WIDAĆ](https://www.google.pl/search?rlz=1C1CHZL_plPL755PL756&q=Kruger%26Matz+Mi%C4%99tne&stick=H4sIAAAAAAAAAONgecSYyy3w8sc9YamUSWtOXmOM4-IKzsgvd80rySypFArgYoOyVLgEpXj10_UNDZMsDdKNzQ2zNRik-LlQhaQUlLh41yz7JCe6QeI-j5YQZ_OXGRX7Tki4C9pIvL7af4uxigcASEMOTHIAAAA&sa=X&ved=0ahUKEwjV1cGriM_bAhWKJ8AKHcVNCvUQ6RMIlAEwDw&biw=1600&bih=794#lrd=0x4718c8be7898f483:0x7a01da8fd5eb183c,1,,,)
18 opini w ciągu ostatnich 24h. Zero podejrzeń, ZERO XD
Poprzednie 42 opinie zbierali 2 lata ¯\_(ツ)_/¯

W ramach sprostowania tej sytuacji zachęcam was, żeby każdy kto ma konto na google (czyli w sumie każdy) wystawił im "obiektywną opinię" ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako karę za oszukiwanie w internetach. W sumie zajmie wam mniej niż przeczytanie tego gówna, które tutaj napisałem. Czas start (σ ͜ʖσ)

#krugermatz #oszukujo #google
Gall__anonim - Mój ziomek pracujący na co dzień w LPelektronik ("salony firmowe Kruge...

źródło: comment_4boXq4cr73l9nlJif2K3OqEp2KOg5Lc5.jpg

Pobierz
  • 92
@Gall__anonim: Mnie intryguje jedno i nie pracuje tam jak coś ani nie mam nic Krugera itp. Polska firma zatrudnia chyba sporo ludzi a wy im wolicie zaszkodzić dodając negatywy po co bo jest im lepiej to trzeba im #!$%@?ć?? Po co to wszystko nowości nie odkryli każdy to robi dodaje pozytywy, komentarze, pozycjonują strony itp ale po co szkodzić naszej własnej firmie PL. Szkoda słów na szczekaczy.
@Bajorr: Zobacz jakie ta firma ma obroty pół Polski zaopatruje się u nich w hurtowni. Myślę że ci co kupują te produkty nawet nie czytają opini na google. Widziałem ich produkty i znam ludzi co mają produkty KM i są zadowoleni. Oglądałem pare wieczorów na Tv 55 w takiej metalowej obudowie wyglądał bardzo ładnie i netflix smigał w pięknej jakości . Słuchawki też kiedyś miałem pare minut na głowie i ładnie
@kab123: jeżeli sprzęt jest dobry to sam się wybroni, a przez takie manipulowanie głosami ja na pewno nic nie kupię - bo skąd mam wiedzieć że mnie nie okłamują? Nie zaryzykuję że to 'wewnętrzna akcja sklepowa' nawciskała piąteczek. A to że to polska firma to nie ma na rzeczy, manipulacje trzeba tępić bez względu na pochodzenie.
Typowe zachowanie polaka. Samemu nic nie mając i nic nie reprezentując-próbować zaszkodzić komuś innemu w tym wypadku Polskiej Firmie. Rozumiem ten strzał, ale też nie jest to coś co by przesądzało o wszystkim.Wszyscy niby chcecie by Polska miała swoje produkty, brandy, a tymi głupimi tekstami na pewno idziecie nie w tym kierunku. Jesteście beznadziejnym pokoleniem, a większość co z Was tu pisze, nie ma nawet cywilnej odwagi napisać kim jest. Najlepiej incognito.
@darek-sekula : Wszystkim, którzy tak narzekają proponuję sprawdzić na jakiego cud chłopaka kreuje się Michał Leszek (autor maila). Wielki coach marketingu, a posuwa się do czegoś takiego.
Tak jak wspominał ktoś wcześniej, przez takie akcje ktoś może się naciąć na gówniany sprzęt. My chcemy, żeby do tego nie doszło.

I co z tego, że polska firma skoro większości kapitału zostawia w Chinach?
@Gall__anonim: czemu dajesz prywatny profil kogoś z fb upubliczniasz jego wizerunek bez jego zgody co może doprowadzić to prześladowania tego człowieka bo do tego zamierzasz. Chyba cie Leszku zwolnił z pracy w jakimś salonie bo taki chejt idzie z twojej strony nie ma to nic wspólnego z ich produktami. Ludzie po co to wam !!!!! Po co szkodzić innym takie to miłe jest idźcie też spamować na strony innych firm. Zastanawia