Wpis z mikrobloga

@krzys2c: kurde wiesz moze faktycznie potrzebuje kogos tam. Nawet mozesz zaplusowac jesli Ci zalezy. Podejrzewam ze nie moze Cie tam wyslac chocby przez to ze nie miales jakichs tam badan lekarskich ktore sa wymagane
@Ssslave: Przecież napisał, że ma wpisane "wykonywanie innych poleceń przełożonego".
@Marynasz: Jak dla mnie nie może, szczególnie jeśli praca na produkcji grozi jakimiś zagrożeniami dla zdrowia i życia, których nie masz jako inżynier.
@krzys2c: prawo pracy? twój przełożony zna je lepiej od ciebie może cie przenieść na inne stanowisko przy zachowaniu obecnego oraz obecnej pensji bez wypowiadania warunków obecnie ustalonych, aż edytuję posta bo przeczytałem z ciekawości cały wątek - haha utrata godności etc typowy wykop jest typowy szkoda że jednak większość pisząca o utratach godności niewolnictwu, januszexach nie zna podstaw prawa pracy( ͡° ͜ʖ ͡°) które działa w dwie
@Marynasz wysyła mnie, bo firma ma problem z pracownikami produkcyjnymi i nie ma kim robić. Pełno osób z biura stoi na produkcji, bo pracownicy produkcyjni wolą na wakacje wyjechać na truskawki niż pracować tu.