Wpis z mikrobloga

Czy w iPhonie jest jakaś opcja żeby otrzymywać powiadomienia o nowych mailach? Na androidzie nie było z tym problemów tutaj muszę wchodzić bezpośrednio do aplikacji żeby sprawdzić czy jest coś nowego...to tak ma działać ?
#iphone
  • 22
@bucek: Ale jeżeli chodzi o aplikację Gmail do standardowego konta mailowego na iOS no to tutaj synchronizacja nie następuje że od razu dostajesz powiadomienia tylko musisz Albo ustawić czas albo sam aktualizować folder ale da się to ustawić na 15 min o ile się nie
@Insiders: tam oczywiście włączyłem ale 3 tyg jak używam iphona nigdy jeszcze nie otrzymałem powiadomienia za każdym razem włączam aplikacje mail wtedy mi dopiero sprawdza czy coś nie przyszło toc to jakaś porażka...
@bucek: ustawienia dotyczące tego o czym mówię to musiałbyś wejść konta i dopiero tam z maila i tam później masz chyba o ile się nie mylę Zaawansowane. I dopiero tam później sobie wybierasz tą metodę odświeżaniu sprawdź
@Insiders: a to miał być taki intuicyjny system... czemu w ogóle to tak fabrycznie nie jest ustawione. Trzeba jak najszybciej wracać do androida. Mimo wszystko dzięki za chęci.
Teraz mam tak ze gmail odbiera maile ale ich nie wysyła bo błędy za to apka mail wysyla je bez problemu za to ich nie odbiera wiec do obsługi poczty potrzebuje 2 aplikacji oczywiście powiadomienia nie działają i love iPhone
Odins@contraband: obecnie odinstalowałem gmail bo działa tylko odbiór, zainstalowałem apke wp.pl ładowała się 12h po tym czasie ja wyłączyłem i spróbowałem zainstalować na nowo co się już nie udało bo wywala błąd już na starcie teraz wróciłem do soki mail która działa średnio ok tygodnia po ok 5-6 dni muszę konto usunąć i dodać na nowo wtedy działa pare dni, reasumując sprzedaje telefon...
@bucek: jakie info?
Nie wiem, czy to ma znaczenie, bo nie mam wp
Może wp tego nie obsługuje.
A probowales zsynchronizować konto wp w aplikacji „mail”? Ja mam konto onetu w „mail”
Tak mam wp w mail obecnie ale jak pisałem nie otrzymuje żadnych powiadomień muszę ręcznie wchodzić do aplikacji i dopiero wtedy synchronizuje pozatym poczta działa pare dni poczym muszę konto usuwać i dodawać na nowo i tak w kółko