Wpis z mikrobloga

#wroclaw #mundial
Orientuje się czy nie będzie we Wrocławiu sensownej strefy kibica? Prawdopodobnie będę w mieście w terminie jednego z meczów grupowych Polaków i wybrałbym się chętnie. Na euro2012 byłem na meczu z Czechami i fajnie było (poza wynikiem). Przeczytałem dziś o budowie przy Hali Stulecia ... na 300 osób, co biorę za żart.
  • 8
@kierunkowskaz: Pierwszy wynik z google:

Wrocławscy kibice będą oglądać piłkarskie mistrzostwa świata pod gołym niebem. Jeszcze dwa tygodnie temu nie było to pewne. Jak dowiedziało się Radio Wrocław, strefa kibica będzie przy Hali Stulecia.

Jak mówi Piotr Pasek z firmy Work Group przygotowującej strefę, wszystkie mundialowe mecze będzie można oglądać na ekranie o wymiarach 4 na 8 metrów. Telebim będzie włączany na 15 minut przed każdym spotkaniem, w półfinałach i finałach
a po co to komu? Problem z ochrona, problem z obsluga, w dodatku trzeba miejsce dzierzawic. A skoro nic takiego nie powstaje prywatnie, to znaczy ze zarobic na tym sie nie da :/


@PurpleHaze: Do wszystkiego masz takie podejście w życiu? Jeśli tak, to mega smutny człowiek z Ciebie musi być.
@Famina: no ale jakie podejscie? Ja widzialem jak wygladala strefa kibica na euro 2012 i co sie dzialo w okolicach. Nie pamietasz wojny pijani kibice vs policja? Tego nie ogarneli ochroniarze, a strefa byla przeciez w samym rynku.

Jak pisalem wyzej, z dobroci serca nikt nie bedzie sie z tym wszystkim palowal, kazdy chce zarobic. A skoro nikt nie robi tego na duza skale, nie ma sponsorow typu tyskie, heineken itp