Wpis z mikrobloga

@Kaolin28: @Kaolin28: @zorq: tylko od razu uprzedzam, na mistrzostwa się nie nadają, bo mają ok 1min opóźnienia.

kupowałem listam3u, rapida, franqie i wszędzie było tak samo.
Teraz ze względu na MŚ wziąłem 1x22 i oglądając F1 obraz miałem szybciej niż bezpośrednia transmisja na youtube (nie wiem jak bylo wzgledem tv).

final LM jak oglądałem to kumpel w pokoju obok oglądając z naziemnej krzyknął z 1-2s szybciej niż było u
@hpiotrekh: panowie.a jak oglądacie film z 2016 roku to macie jakieś 2lata opóźnienia i to wam wtedy nieprzeszkadza.jak to jest?bo mnie to #!$%@? .to tak samo jak wygrać w lotto 4milony i sprawdzić po tygodniu.czy coś to zmienia?
@2plus1 jest różnica oglądać film a mecz, gdzie blok krzyczy minutę wcześniej a Ty tylko czekasz na to co się stało. Albo oglądasz i mirkujesz i wiesz że jest gol mimo że u Ciebie dopiero bramkarz wybija piłkę.

Jak Ci powiem że główny bohater umrze w filmie który się zaczyna to będzie ci się dobrze oglądało?
Kolego. Obejrzalem Leon zawodowiec 10lat po premierze.wiedzielwm o cb ale i tak było fajnie.jak masz problem z sąsiadami to wyjedź na działkę do dziadków na domek lub miej to w leju. Życie nie polega na tym że reagujesz pod wpływem innych ludzi których nie szanujesz ,nie znasz ,,masz #!$%@? na nich, w ogóle jak można słuchać sąsiadów.jak sąsiad dojezdA żonę w 3minuty to ty tez musisz swoją dojechać równo z nim……?
@Kaolin28: telewizja 1x22 to TV prosto z satelity opóźnienie to tylko tyle co trasa od nich do klienta .
jakość to też taka jak na satelicie niema żadnej konwersji , niema czegoś takiego jak MŚ i ich serwery nie dają rady , bo to prosto z satelity a nie serwerów ...jeśli są kłopoty to tylko z waszym dostawcą internetu . Vectra , Netia , ale nie zawsze u tych dostawców to