Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jadąc dziś z pracy zauważyłem na przystanku zapłakaną dziewczynę. Tak się złożyło ze usiadła na siedzeniu przede mną. Nie zastanawiając się długo zacząłem szukać w plecaku czegoś co poprawiło by jej humor. Początkowo chciałem napisać karteczkę z uśmiechem, ale znalazłem Kopersa. Nabazgrałem na nim nieporadnie uśmiech . Gdy drzwi tramwaju się otworzyły wręczyłem dziewczynie, rzuciłem aby się nie smuciła i zwiałem z tego tramwaju :) To nic ze nie był to mój przystanek. Na jej twarzy zagościł ogromny uśmiech. Mam nadzieje, że nie wprawiłem jej w zakłopotanie, a jej dzień choć na chwile stał się lepszy. Polecam ten styl życia (ʘ‿ʘ)

  #czujedobrzeczlowiek #wroclaw #coolstory #mpkwroclaw
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  ROZSTRZYGNIĘCIE
  Dwa lata temu w tym wpisie mówiłem że zawołam plusujących - i tak robię. Werdykt jest taki, że jednak większośc flagowców największych marek (xiaomi, huawei, apple, samsung) NIE MA gniazdna mini-jack. Co prawda nie jest to jedyne stosowane rozwiązanie, ale wśród flagowców najpopularniejszych marek widać że moda się utrzymała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  no może oprócz samsunga

  miłego dnia
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)

 • avatar

  Kilka dni temu przypadkiem odkryłem że mój #rozowypasek grzebie mi w mojej szufladzie,więc przed weekendem schowałem tam 3 szt prezerwatyw,a w niedzielę jedną specjalnie zabrałem (weekend spędziłem w pracy)
  Od rana taka inba + foch jak nigdy, oczywiście co ja tam robię w weekendy w pracy,ale za cholerę nie przyzna się że grzebie w moich rzeczach,co dalej ? znowu na weekend jedną szt gumek wyciągnąć z szuflady ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)