•  

49572 - 130 - 7 = 49 435

Rapapara, rapapara, miała ryja jak kopara

Dzień IV jazdy z @metaxy i @Mortal84 a tak naprawdę to pobudka i śniadanie bo już na starcie każdy pojechał w swoją stronę. Chłopaki dalej na zachód, a ja z @radoslaw-szalkowski na wschód. Przez cały dzień w głowie grała mi piosenka, która leciała w Moto-Pub garage podczas naszego przyjazdu tam - https://www.youtube.com/watch?v=whEM69BGrPo

Po drodze mnie i Radka złapała burza, którą na szczęście udało się przeczekać na Orlenie w Łowiczu. Tam też Radek znalazł w toalecie portfel kierowcy z Ukrainy. Pan z obsługi stacji chciał go nam wcisnąć, żeby nie brać za to odpowiedzialności. Powiedział, też że dzwonienie po policję jest bez sensu bo i tak nie będzie się im chciało przyjechać. Dobrze, że nie wzięliśmy tego portfela bo pan Ukrainiec sam zgłosił się po niego podczas naszego czekania na przejście deszczu.

W Łowiczu się rozdzielamy Radek wraca do łodzi, a ja z wiatrem w plecy do znajomych do Warszawy. Prysznic, piwko, obiad i na dworzec PKP. W Krakowie jestem po 21. 7 km w japonkach do domu i weekend Bożociałowy kończę z wynikiem 1051km/4 dni.

#rowerowyrownik #ruszkrakow

•  

@Cymerek: kiedyś znalazłem w Częstochowie na wycieczce portfel jakiegoś Niemca, było w nim ponad 1000 euro i około 300 zł. Jako że ten parking był duży pomyślałem że przejdę się po parkingu i może znajdę jakiś autokar czy ciężarówkę na niemieckich blachach. Jak się okazało na samym końcu parkingu stał autokar z Niemiec, jakaś wycieczka seniorów. Znalazłem tego Niemca i myślałem że da chociaż z 10% zneleźnego, wiesz ile dał? 20 zł XDDD Gdybym wiedział to bym nie oddawał mu tego portfela a miał w nim prawo jazdy, dowód osobisty, jakieś prawo jazdy...

•  

Gdybym wiedział to bym nie oddawał mu tego portfela a miał w nim prawo jazdy, dowód osobisty, jakieś prawo jazdy...
      @Crouzer a ja bym oddał i tak bo to nie moje.

•  

@metaxy zapomniałem dodać że nie oddał bym go gdybym go nie znalazł na parkingu. Bo myślę że poza tym parkingiem to już szukanie igły w stogu siana, komu by się chciało..

•  

1051km/4 dni
      @Cymerek życiówka?

•  

@Crouzer ja dwa razy znalazłem to zapakowałem w kopertę i wysyłka na adres z dowodu. Najprościej.

•  

ja dwa razy znalazłem to zapakowałem w kopertę i wysyłka na adres z dowodu. Najprościej.
      @metaxy
      Tutaj trochę gorzej wyglądała sytuacja bo właściciel był obcokrajowcem. Podejrzewam, że niezły problem miałby w trakcie np. zatrzymania przez policję. W portfelu była wizytówka polskiej firmy w której pracował, ale że była niedziela to nikt nie odbierał. Mówiłem gościowi ze stacji żeby wysłał maila na adres firmowy że portfel jest do odbioru na stacji, ale ogólnie nie był chętny. Na szczęście szybko się zorientował, że zgubił portfel i wrócił w dobre miejsce.

+: metaxy