Gorące dyskusje ostatnie 12h

Małżeństwo uprawia stosunek po czym żona do męża:
    -Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co?
    Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu:
    - Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to:
    -Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy:
    -WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY!

#suchar #dowcip #pasjonaciubogiegozartu

Wklejam bo #klawiter wczoraj o tym wspomniał i byłem ciekawy :D
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Co się odpierdala w tej rodzinie to nie mam pytań XD. Kupiłem staremu (tak nazywam mojego tatę dla beki) masażer ala pic rel, bo mówi: "młody na onecie widziałem w reklamie kup mi taki bo mnie łeb napierdziela może pomoże". No i kupiłem XD, przychodzę do domu a tu stary masuje matkę masażerem, zarajcowany (jeden już miał na głowię i siebie też masował, a nie wiem skąd dostał :D).

Mówi: Piersiowka ale zajebisty, kocham cię synu. Potem siostrę i nawet psa kurwa tym masażerował. Szwagier też ma kupić bo już przez telefon mówi mu że to jest zajebiste.

Nie byłoby w tym nic dziwnego tylko kurwa on całymi dniami z tym masażerem lata, teraz jego zajęcie to siedzenie i masowanie sobie łba + oglądanie tvka XDDD.

I co chwila wydaje dźwięki: "ja pierdziele piękny jest ten świat/ kur czego to czlowiek wczesniej nie mial / jestem kimś XDD".

Ja pierdole :D
    #masazer #truestory #wykop #polska #rodzina #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Niż demograficzny? Dobór naturalny? Nie,to nigdy nie dotrze do ludzi żyjących w bańkach mydlanych.
    Skoro problem mnie nie dotyczy to znaczy,że go nie ma.
    Normicka konsekwentność,a raczej jej brak.

Rzeczą która najbardziej przeszkadza w zrozumieniu stulejarzy jest brak świadomości jednego ważnego faktu
    Każdy wie że ladni mają łatwiej. W dowolnej rozmowie, każdy jest w stanie podać przykład chada albo ładnej dziewczyny,
    której wygląd pomógł w pracy lub w życiu

Niestety mało kto zdaje sobie sprawę że oznacza to równocześnie że brzydcy mają gorzej Dużo osób słyszało o efekcie halo.
    Jego bliźniakiem jest tzw. efekt failo, gdzie brzydszych ocenia się jako głupszych o o gorszym charakterze
    I nie, nie jest to związane z brakiem higieny lub nie dbaniem o siebie.

klik prawym na obrazek -> otworz w nowej karcie

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    #zalesie #zwiazki #redpill #blackpill
    #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #wzrost #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (136)