Wpis z mikrobloga

GameCentral: "Cyberpunk 2077 może być najlepszą grą, jaką kiedykolwiek stworzono. Takie stwierdzenie może wydawać się bezsensownym (biorąc pod uwagę, że do premiery gry jeszcze daleko), jednak to, co zobaczyliśmy na E3, jest prawdopodobnie najbardziej imponującą zapowiedzią, jakiej kiedykolwiek byliśmy świadkami."

Inne cytaty - nie chciało mi się tłumaczyć:

This is the first proper look we get at the city, a mixture between Blade Runner’s L.A., New York City from The Fifth Element, and Star Wars’ Coruscant. It’s stunning, not just in terms of size and detail but the number of ordinary people wandering around, all apparently with their own identity and purpose.

Every interaction has a different dialogue choice, but while the ones for the doctor seem relatively trivial negotiating with the corporation representative is a lot more dangerous. You can try an aggressive response but the more sensible option seems to be to play along and talk them into loaning you the money to buy a spiderbot – which you have to acquire from a different, and much more dangerous, criminal gang.

The demo was running on the sort of PC that would make SkyNet blush but the fact that it was running at all, on any hardware that currently exists, was frankly astonishing."

CD Projekt has alluded to the fact before and trying to clarify exactly what formats the game will be released on involved a series of nervous questions between CD Projekt staff, unsure of what exactly they should be saying. Eventually we got them to admit it would be coming out on Xbox One, PlayStation 4, and PC, with a nervous little laugh making it clear that also appearing on next gen consoles was very much the plan (which also gives a hint as to when the game will be released).

From everything we’ve seen of Cyberpunk 2077 it seems like the hype is not only real but if anything understated."


Wincyj: https://metro.co.uk/2018/06/13/cyberpunk-2077-preview-game-next-generation-7627025/

#e3 #cyberpunk2077 #cyberpunk #gry #cdprojektred
Pobierz Trolljegeren - GameCentral: "Cyberpunk 2077 może być najlepszą grą, jaką kiedykolwiek...
źródło: comment_fo2g8lpm4ivWf2XFWxdgpSDZ8vitAdKO.jpg
  • 10
@Szachulec: niby dlaczego? co jeśli to naprawdę będzie najlepsza gra wszech czasów? jasne, w dzisiejszych czasach gdy środowisko graczy jest tak rozbestwione, że każde potknięcie, każda pierdoła jest wytykana palcami i wyśmiewana nie łato jest wszystkim dogodzić, ale zapowiada nam się tutaj coś naprawdę wyjątkowego. mega rozbudowa gra z wielkim żyjącym miastem, z naciskiem na najdrobniejsze detale, znając cd projekt z odważnym i dorosłym podejściem do tematu, z mnóstwem ciekawych questów
co jeśli to naprawdę będzie najlepsza gra wszech czasów?


@mitotasak: @Trolljegeren: Przecież to równie głupie co wybieranie najlepszego utworu muzycznego, czy najlepszego filmu ever. Można mówić o najwyżej ocenianej grze ale nie o najlepszej.

Patrząc jednak na wypowiedzi wykopków jedno jest w zasadzie pewne gra zdeklasuje Wiedźmina 3 w kategorii najbardziej przehajpowanej gry w kraju kwitnącej cebuli.
@goomba-pl: jedynym trollem to jesteś ty i widze jak trollujesz we wpisach o e3 bo boli cię dupa, że na nintendo nic ciekawego nie wychodzi i tylko wyzywasz gry z innych konsol i PC (patrz twoje posty pod wpisami o Cyberpunku) zresztą od roku widzę jak trollujesz i fanbojujesz na temat nintendo.
@kontowykop: Tak zwłaszcza, że pisałem jeszcze przed prezentacją Nintendo. XD To że Nintendo jest moją główną platformą nie oznacza, że nie gram i nie interesuje innymi platformami. Nie prowadzę tak jak ty jakiejś chorej patologicznej krucjaty anty, po prostu mam wątpliwości, a czasami jestem rozczarowany.

Trollu bagienny zrób więc wszystkim przysługę i usuń konto.