Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  dzisiaj wracalem pracy i w autobusie usiadla obok mnie taka ladna z buzi naturalna ruda z zielonymi oczami.. lookalem na nia ukradkiem bawiac sie telefonem, a ona na mnie, spodobala mi sie i sobie mysle, jak sie nie odezwe, to sama nie zagada przeciez i chuj bombki strzelil.. pewnie widze ja pierwszy i ostatni raz.. a chuj co mi szkodzi
  "czesc, moze glupio zabrzmi, ale wygladasz na sympatyczna dziewczyne, nie masz nic przeciwko zebysmy popisali?"
  i co? i dala mi swoj numer eeelooo!! zajebiscie sie z tym czuje :)) i co #przegryw #tfwnogf mozna do chooya? a teraz ide opierdolic 2 specjale i spac

  #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Stoję przy jednej z 6 umywalek w toalecie na jednym z większych parkingów przy aurostradzie. Toaleta full opcja, z mydłem,  ręcznikami, suszarkami do rąk. Czysto z rana, wzorowo wysprzątane.
  Zajęłam umywalkę pierwszą od ściany, po przeciwnej stronie od suszarek do rąk, żeby nikomu nie przeszkadzać gdy będę się przeistaczać w człowieka po ponad 30h w trasie.
  Widzę przez ten czas w lustrze 3 kobiety wchodzące i wychodzące z części z ubikacjami.

  pokaż spoiler Żadna, kurwa żadna księżniczka nie umyła rąk.


  W sumie to przestaje mnie dziwić ten wieczny syf w damskich toaletach, oszczane lepiące się podłogi, porozrzucane zużyte podpaski, osrane muszle, roztarta krew na ścianach.

  Nienawidzę publicznych toalet. Nienawidzę ludzi zachowujących się jak bydło, gdy myślą, że nikt nie patrzy.

  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rakcontent #zalesie #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (109)

 • odpowiedzi (6)