Wpis z mikrobloga

Smutne jak czytam jak to niektórym nudzi się granie. Wydaje mi się że to m.in. kwestia sprzętu. Mi się granie mocno znudziło, jak nowsze tytuły przestały mi działać. Kupiłem nowe #pcmasterrace i nagle pasja odżyła. Nadrabiam tytuły i na chwilę obecną na mojej liście jest ok 30 do zagrania, a lista codziennie rośnie. Nie mogę się oderwać od kompa. A ćwierćwiecze przekroczone, tuż przed ślubem i #korposwiat w pracy. #gry
  • 7
@Amelinowy: Też tak miałem - kupiłem sprzęt i granie znowu zaczęło mnie jarać. Do czasu aż zblazowanie wróciło i już nawet nowe gry mnie jakoś nie potrafią wciągnąć, a lista do ogrania ogromna i rośnie. ;) Może już się nagrałem w swoim życiu? A może to gry są zbyt wtórne i jednakowe.. Nie wiem.
Spróbować polecam grę Subnautica, godziny lecą i lecą a gra nie ma końca i so tego naprawdę wciąga. Ja lvl 33, dzieci i żona a wieczorami pykam sobie. Ostatnio skończyłem Assassin's Creed Origins też mogę polecić.
@Yezdemir bywa i tak, pewnie i mnie to po czasie spotka, ale na chwilę obecną nie wyobrażam sobie nie poświęcić godzinki na granie dziennie i trochę więcej w weekend. Nie zawsze jest czas, ale nic innego mnie tak nie relaksuje jak strzelanie do rebeluchów w Battlefroncie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Amelinowy: a ja mam dobrego kompa i mi się nie chce ostatnio grać, jakoś nie mam ochoty, a za gówniaka byłem uzależniony od kompa. Ostatnio kilka razy zagrałem w nowego Wolfensteina tylko, a z gier sieciowych to grałem ostatnio 2 miesiące temu w pubga