Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  A tak w ogóle to kiedyś, pod koniec lekcji, uczniowie mieli za zadanie narysować jakieś meme i napisać opis po angielsku. Robią robią i w końcu jeden klasowy cwaniaczek powiedział "a to niech pani też zrobi mem", reszta mu zawtórowała. No to na tablicy narysowałam siebie ze smutną miną, chmurką z napisem "meh" i podpisem "when you come to the classroom and your students are still alive"

  #heheszki #pracbaza #szkola #angielski #facetka #nauczyciel
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  Panie sprzątaczki w moim #korpo to niezłe pranksterki.
  Kiedyś regularnie włączały nam Caps Locki, przez co zdarzało nam się wpisywać hasło po 5 razy zanim się zorientowaliśmy, hehe.
  Ostatnio weszły na wyższy level. Zostawiają myszkę na klawiszu pause/break (pic rel), przez co system się pauzuje przy uruchamianiu i wygląda jakby się zawiesił. No zajebiście, ostatnio kolega 2 razy resetował kompa zanim się zorientował.
  Aż boję się pomyśleć co wymyślą następnym razem (╥﹏╥)

  #korposwiat #heheszki #pracbaza #prank
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Nareszcie jest!!!

  Po wielu dniach konsultacji, dopieszczania szczegółów, ciężkiej pracy mam go w końcu u siebie - ultrarzadki Mireczkowy Armor Piwniczenia. Siedzenie w piwnicy nigdy nie będzie lepsze niż dzięki temu kombinezonowi. Wszystko wykonane ręcznie przez zdolną, wyjątkową, wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju @hatterka

  Jest MEGA CIEPŁY, ten kombinezon sprawi, że żadne podlaskie zimy nie będą dla mnie straszne (。◕‿‿◕。) i respekt wśród białych niedźwiedzi będę wzbudzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Był to jej pierwszy tak poważny projekt - zazwyczaj dzierga szaliki, czapki itp (z resztą, sprawdźcie jej profil - sama siebie będzie w stanie dobrze rozreklamować). Efekt - WYŚMIENITY!

  Dziękuję jeszcze raz @hatterka za to CUDO!

  #mirkosuit #robotkireczne #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)