Gorące dyskusje ostatnie 12h

O siema co tam XDDD

Dziiisiaj Dębowe Mocne 58/100

+ Jasne ale ciut ciemnego smaku Czuć
    + Lekko slodkawe
    + Trochę wodniste więc można szybko wyzerowac
    + Zimne eleganckie, ciepłe nie piłem ale prawie ciepłe
    + Mój rozlewany w Białymstoku więc blisko mam he he he
    + 7%
    + ok 3zl
    + Nie wiem jak uzyskali oni piwo z dębu

- Trochę za mało smaków
    - metaliczny posmak
    - pachnie metalem ale takim szlachetnym a nie kucem XD

Ogółem piwko dupy nie urywa, może i to dobrze że nie urwaloo XD a tak serio to nawet dobre do piewerkowania kilku. Lepsze niż warki Tyskie itp. Od czasu do czasu można wypić

A teraz ogłoszenie parafialne
    Kto z białegostoku w piątek jedzie na #wy ?

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (45)

Niż demograficzny? Dobór naturalny? Nie,to nigdy nie dotrze do ludzi żyjących w bańkach mydlanych.
    Skoro problem mnie nie dotyczy to znaczy,że go nie ma.
    Normicka konsekwentność,a raczej jej brak.

Rzeczą która najbardziej przeszkadza w zrozumieniu stulejarzy jest brak świadomości jednego ważnego faktu
    Każdy wie że ladni mają łatwiej. W dowolnej rozmowie, każdy jest w stanie podać przykład chada albo ładnej dziewczyny,
    której wygląd pomógł w pracy lub w życiu

Niestety mało kto zdaje sobie sprawę że oznacza to równocześnie że brzydcy mają gorzej Dużo osób słyszało o efekcie halo.
    Jego bliźniakiem jest tzw. efekt failo, gdzie brzydszych ocenia się jako głupszych o o gorszym charakterze
    I nie, nie jest to związane z brakiem higieny lub nie dbaniem o siebie.

klik prawym na obrazek -> otworz w nowej karcie

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    #zalesie #zwiazki #redpill #blackpill
    #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #wzrost #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (136)

Tak czytam te komentarze ze wpisu w gorących, gdzie mirek pochwalił się że doniósł do prokuratury na osoby nawołujące do mordowania homoseksualistów, już pomijam teksty w stylu: "konfident", "ormowiec", "wolność słowa", ale to:

To że jakiś Janusz w prostacki sposób wyraża swoją opinię o pewnej grupie ludzi to nie jest zaraz powód żeby robić mu poważne problemy, mam nadzieję że kiedyś ktoś dla Ciebie będzie taki "życzliwy".

"To że jakiś Janusz w prostacki sposób wyraża swoją opinię o pewnej grupie ludzi"

widły i do pieca hurtem

Na Majdanek powinni iść, komora by jeszcze zadziałała

rozstrzelać ich
    "to nie jest zaraz powód żeby robić mu poważne problemy".

To jest kurwa wystarczający powód.

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #patologiazewsi #gorzkiezale #rakcontent #lgbt
    pokaż całość

odpowiedzi (19)