Wpis z mikrobloga

A mnie bardzo pozytywnie zaskoczył wczoraj mój #rozowypasek - nie dość, że uroczyście oświadczył, że chętnie obejrzy ze mną mecze Polaków na Mundialu w Rosji, to na dodatek, siedzieliśmy wczoraj cały wieczór i uczyłem ją składu reprezentacji, zasad piłki, oglądaliśmy gole Lewego itp.

Widziałem, że autentycznie ją to interesuje i mimo, że nadal nie załapała na czym polega spalony, to i tak przyniosła mi dużo radości. Nie wiem jak wy, ale ja już mam swój skarb kibica na Mundial ( ͡ ͜ʖ ͡)

Miłego dnia Mirki!

#pilkanozna #reprezentacja #rozowepaski #zwiazki
  • 19
@rewolwer:

Może pomoże, spalony(wersja dla kobiet) :

Wyobraź sobie, że jesteś w sklepie i próbujesz upolować upragnioną sukienkę. Masz już całe naręcze ciuchów, z którymi biegniesz do kasy, ale nie masz jeszcze tej upragnionej. Dookoła mnóstwo innych klientek, podobnie jak ty, poluje na tę samą kieckę. Nagle z przymierzalni wychyla się przyjaciółka, wołając, że właśnie ma tę jedyną. Biegnie do ciebie, chcąc ci ją podać.

I teraz:

Jeśli w momencie rzucenia
@Whizkazzz: Nie bierz tego personalnie, ale widzę że rynek jest tak #!$%@? że normalność stała się ultra rzadkością, bo czymże w relacji jest zainteresowanie zainteresowaniami partnera, jeśli nie absolutną podstawą i normalnością. Tak czy siak, udanego oglądania meczy.
@Whizkazzz Taa.. Niby mnie to też za bardzo nie interesuje, ale jakieś podstawowe rzeczy przydałoby się znać
Zaczęłam sobie sama na ten temat czytać, bo mojego niebieskiego chyba by szlag trafił jakby miał mi coś tłumaczyć XD
@Whizkazzz: jeszcze nie widzialem zeby jakas baba wytrzymała 90 minut przed telewizorem ogladajac mecz. Stawiam dolary przeciwko orzechom ze sie bedzie wiercic krecic i odbierze ci smak zycia podczas ogladania meczow. Najlepiej mecze ogląda sie samemu :)