Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Muszę się wyżalić...bo umrę! Albo wybuchnę! Albo oszaleję...

Zamówiłam na alledrogo telefon (oferta wcale nie najtańsza, wcale nie najdroższa...no! taniej niż stacjonarnie).
...W ubiegły wtorek rano...Janusz z allegro nadal nie wysłał przesyłki. Wojna trwa, ja już 1,5tyg bez telefonu...i w zasadzie zapowiada się, że będą to 2 tygodnie. Na aukcji informacja o czasie realizacji - 4 dni robocze, w informacjach o wysyłce 5-6dni...a w opisie o sprzedającym, że na drugi dzień.
Prowadzę firmę i każdy dzień bez telefonu to mega, mega problem...już nie wiem co robić. Zrezygnuje...i co? Znów z 2 tygodnie oczekiwania na zwrot kasy?

#januszebiznesu #zalesie
  • 9
@DdNikaa: kup jakis gownofon za 100-200 zl jako telefon tymczasowy i z niego na razie korzystaj. jak prowadzisz firme, to i tak bedzie ci potrzebny na wypadek awarii/zgubienia itp.
@JakTamCoTam: rozpoczęłam już dyskusję...najbardziej żenujące jest to, że wysyłka miała być w poniedziałek, wtorek, środę...ok, w środę o 19 dostałam wiadomość, że paczka jest przygotowana przez nadawcę...ale nie oszukujmy się, to nawet nie jest 1% gwarancji wysyłki paczki.
@paziu: w moim mam pół (dokładnie pół) aktywnego wyświetlacza...radzę sobie z nim jakoś. no ale przykładowo nr nie wybiorę...tylko odbiorę. więc myślę, że funkcjonalnością będzie podobnie jest jak gównofon.
@DdNikaa: nie mam zamiaru cie uczyc jak prowadzic firme, ale xD jak cos ma byc zapasowe, to dobrze, zeby dzialalo. bo po co ci telefon, na ktorym nie mozesz wybrac nr? pal licho jak masz jakiegos google assistant czy siri, ktorym mozesz podyktowac numer, ale to i tak jest nieporozumienie. ja bym poszedl nawet do jakiegos lombardu i kupil cos starego za 100-200 PLN. w miedzyczasie sobie na spokojnie odzyskasz z
@DdNikaa ludzie tacy sa... Wkurza to, bo naciagaja. Zamiast napisać w ogłoszeniu, ze tymczasowy brak produktów w magazynie, to tak zbierają kasę. Ja tak mialem, ale z morele. Zamówiłem laptopa, wysyłka miała byc już zaraz a nie było nic. Zadzwoniłem za tydzień i pani powiedziała, ze nie obiecuje mi, iz laptop zostanie wysłany. 2 tyg stracone a mogłem sobie cos innego kupić ().

No
@DdNikaa: Jeśli kupiłaś od przedsiębiorcy masz możliwość odstąpienia od umowy w czasie 14 dni ;) Sprzedający będzie zobowiązany zwrócić Ci pieniądze. Chyba, że kupiłaś telefon, jako firma, tutaj nie masz takiego prawa. Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia pozkupowego i założenia dyskusji ze sprzedającym, jeśli nie masz z nim kontaktu :) Miłego dnia!