•  

Kurwa, murki, ale dyskoteka xD
    Zamówiłem przez pośrednika kuriera zeby mi odebrał paczkę (niestandard, 180cm długości). Pojebałem niestety kody pocztowe(dziwne kurwa ze system to w ogóle puścił) o czym dowiedziałem się dopiero jak zacząłem dzwonic i pytać dlaczego nikt nie odebrał ode mnie paczki. Okazało się, że kurier dokonał nieudanej próby doreczenia i nikogo nie zastał(chociaż fizycznie nie mógł, bo nie jego rewir, kody sąsiednie ale podlegające pod inne bazy kurierskie XD). Chuj, ze caly czas ktoś był na miejscu i paczka sobie elegancko leżała i czekała. Piszę do pośrednika ze sprawa wygląda tak i tak, pojebałem kody pocztowe i chcę to naprostować.
    Okejka, niech pan poda prawidłowy, ale za nieudaną próbę odbioru pan musisz 15 złotych zapłacić

pokaż spoiler co z tego ze nikt nawet nie próbował się ze mną skontaktować

Idąc dalej, podałem im adres i za chwile milutki ktoś z obsługi mi pisze

Niestety zlecenie nie może być zrealizowane - przesyłka jest "niesortowalna". DHL nie realizuje już takich zleceń - informacja ta znajduje się na naszej stronie (inf. poniżej). Proszę podać numer konta do zwrotu pieniędzy - kwota zostanie pomniejszona o 3% oraz koszt pustego podjazdu 15 zł

CO DO CHUJA XD
    To dlaczego wszystkie parametry przepuścił wasz formularz do zamówień i wygenerowany został list przewozowy od DHL? Straciłem już 3 dni, hajs i jeszcze mam sobie za to zapłacić xD
    zaraz dzwonie po karłów i syrenę jak mi nie oddadzą hajsu

na zdieciu mfwkiedy teraz czekam na rozwój zdarzeń
    #inba #kurier #rage

źródło: typ pies.jpg