Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Jestem kilka miesięcy z niebieskim. Trochę taki piwniczak (był starym prawikiem), ale pod każdym innym względem super. Jedynie co mnie wkurza to to, że mam wrażenie, że za mało go obchodzę. Zawsze jak jestem z jakąś koleżanką to on pisze, żeby ją pozdrowić i potem się dopytuje co odpowiedziała i docieka. Pytał się też czy uważam czy jedna z moich koleżanek (konkretna(mogłaby chcieć z nim być. Często po pracy mi opowiada, że na przykład jakaś dziewczyna miała jego imię w opisie na komunikatorze firmowym i pyta co to może oznaczać, czy ona go może podrywa...

  Wczoraj mu piszę, że idziemy za dwa tygodnie na imprezę do mojej kumpeli, a on odpisuje mi jak na dołączonym obrazku. Co ja mam o tym myśleć? Jestem dla niego z braku laku i tylko narzędziem do wyjścia z przegrywu?

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Panie sprzątaczki w moim #korpo to niezłe pranksterki.
  Kiedyś regularnie włączały nam Caps Locki, przez co zdarzało nam się wpisywać hasło po 5 razy zanim się zorientowaliśmy, hehe.
  Ostatnio weszły na wyższy level. Zostawiają myszkę na klawiszu pause/break (pic rel), przez co system się pauzuje przy uruchamianiu i wygląda jakby się zawiesił. No zajebiście, ostatnio kolega 2 razy resetował kompa zanim się zorientował.
  Aż boję się pomyśleć co wymyślą następnym razem (╥﹏╥)

  #korposwiat #heheszki #pracbaza #prank
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Nareszcie jest!!!

  Po wielu dniach konsultacji, dopieszczania szczegółów, ciężkiej pracy mam go w końcu u siebie - ultrarzadki Mireczkowy Armor Piwniczenia. Siedzenie w piwnicy nigdy nie będzie lepsze niż dzięki temu kombinezonowi. Wszystko wykonane ręcznie przez zdolną, wyjątkową, wspaniałą i jedyną w swoim rodzaju @hatterka

  Jest MEGA CIEPŁY, ten kombinezon sprawi, że żadne podlaskie zimy nie będą dla mnie straszne (。◕‿‿◕。) i respekt wśród białych niedźwiedzi będę wzbudzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Był to jej pierwszy tak poważny projekt - zazwyczaj dzierga szaliki, czapki itp (z resztą, sprawdźcie jej profil - sama siebie będzie w stanie dobrze rozreklamować). Efekt - WYŚMIENITY!

  Dziękuję jeszcze raz @hatterka za to CUDO!

  #mirkosuit #robotkireczne #handmade #diy #rekodzielo #chwalesie #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)