Wpis z mikrobloga

Witam
Przychodze po rade doswiadczonych kolegow z simracingu. Od 2 dni zaczelem grac na kierownicy w assetto. Mam problem poniewaz jezdze i jezdze i nie widze za duzego progresu po czasach. Narazie jezdze jeden tor wiec go znam i prosze o rade gdzie trace najwiecej czasu. Wstawiam link do yt z moim dotychczasowym rekordem mimo ze najlepsze czasy sa grubo -10s od mojego. Jest pare bledow na tym okrazeniu ale nie zeby tracic az tyle czasu. Mi sie wydaje ze za czesto blokuje kola na dohamowaniu ale chcialbym sie dowiedziec opinii doswiadczonych graczy. A i odrazu powiem ta gra jest w uj trudna, przejade 1-2 w miare czyste okrazenia to potem wywale gdzies w bande wiec single plater jest moim towarzyszem.
https://youtu.be/g8dQiaVVnOs
#assettocorsa #simracing
  • 5
@cptsparrow: potwierdzam golembia. zbyt szybko zjezdzasz do apexu. wlacz racing line i popatrz jak szeroko powinienes jezdzic.

Nie liczy sie jak szybko dojedziesz do zakretu, TYLKO JAK SZYBKO Z NIEGO WYJEDZIESZ.
dlatego wjezdzanie na pelnej do apexu odbija sie na czasie, bo gdybys jechal szerzej to jestes w stanie zachowac wieksza predkosc i szybciej dodac gazu (a chcesz to zrobic jak najwczesniej, szczegolnie przed dlugimi prostymi)
@cptsparrow jak chcesz grać multi to ucz się jeździć z AI, na serwerach SRS itp. Hotlapowanko jest fajne, ale później na wyścigu wychodzi brak ogarnięcia w tłumie. Wiem co mówię ;)