Wpis z mikrobloga

Rowerowe mireczki poradźcie gdzie kupić taki element, pękła mi oś od suportu, rower jest niewiele warty wiec szukam jakiegoś taniego zamiennika, w lokalnych sklepach rowerowych nie mają pasującego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Te wymiary trzeba by traktować +/- 1mm z uwagi na to pęknięcie, nie da się z powrotem idealnie złożyć

https://www.sporti.pl/product-pol-7287-Os-mechanizmu-korbowego-3-U-127-5-mm-na-nakretki.html czy to by pasowalo? a może polecicie jakiś inny sklep rowerowy

#rower #mechanikarowerowa #mechanika #kolarstwo
Ksemidesdelos - Rowerowe mireczki poradźcie gdzie kupić taki element, pękła mi oś od ...

źródło: comment_FjFkT1faOw1XTnhpCjRAgIoaP4urvspi.jpg

Pobierz
  • 18
Ale ty musisz mieć dynamit w kopytach skoro łamiesz ośki od suportu xD


@krabozwierz: co poradzić, albo takie te osie słabe robią, a to już drugi raz w tym rowerze z tym, że wtedy wymienili na gwarancji a potem kupe lat nim nie jeździłem
@Ksemidesdelos: Tak, to kupujesz i wkręcasz w mufę zamiast misek starego mechanizmu. Jeśli wymiary są odpowiednie prosisz o wkład suportu BSA 127/68 lub weź tę kartkę ze sobą. W sklepach jak klient przyniesie wałek suportu, sprzedają mu wałek suportu :) bo nie chce im się dobierać wymiarów. Żeby wkręcić kartridż, będziesz potrzebował klucza do wkładów.
t.....i - @Ksemidesdelos: Tak, to kupujesz i wkręcasz w mufę zamiast misek starego me...

źródło: comment_mqv8eT8h4oBXb1s9vEXbxDOrI1bgTMvR.jpg

Pobierz