Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurwa, ludzie to jednak idioci.
  Koleś kupił u mnie kosmetyki na allegro. Nie spodobał mu się koszt przesyłki, mimo, że znał go zanim dokonał zakupu. Wystawił negatywa, że za droga przesyłka I postanowił zakończyć wszystkie moje oferty z tym kosmetykiem - po ok. 900szt. na każdej ofercie. W sumie wyszło ponad 120 000 zł. Oczywiście tego nie zapłaci. Moje oferty były na samej górze że względu na ilość sprzedanych sztuk. Później wystawił kolejne negatywy.

  I teraz pytanie, czy jest sens wytoczyć mu proces cywilny za wyrządzoną szkodę w postaci umyślnego usunięcia moich dobrze wypozycjonowanych ofert i narażenia mnie na stratę w postaci drastycznie zmniejszonej sprzedaży? Do tej pory z tych 3 ofert wyciągałem ok. 1000-1200zl/dzień.
  #prawo #allegro
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  Nabyłem Lenovo X1 carbon gen 2 z i7 4600u i 8gb, podobno uszkodzony, podobno odpala i się resetuje, dałem 290 Zeta. Ciekawe czy da się go odratować. Na pierwszy rzut oka, ktoś już w nim grzebał, i gwizdneli nawet kartę wifi. Jak dojdzie mi przejściówka pod zasilacz to go przetestuje. Foto środka w komentarzu.
  Jak ktoś ciekawy, mogę zawołać go za parę dni co z tego wyniknie.
  #komputery #laptopy #majsterkowanie #elektronika pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Mirki co za pojebana akcja, weszlismy z kumplami do opuszczonego budynku i takie cos znalezlismy, jak bedzie 300 plusow to wyjebujemy te drzwi

  pokaż spoiler spoiler #creepy #ciekawostki #danielmagical #gownowpis

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (24)