Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kurwa, ludzie to jednak idioci.
    Koleś kupił u mnie kosmetyki na allegro. Nie spodobał mu się koszt przesyłki, mimo, że znał go zanim dokonał zakupu. Wystawił negatywa, że za droga przesyłka I postanowił zakończyć wszystkie moje oferty z tym kosmetykiem - po ok. 900szt. na każdej ofercie. W sumie wyszło ponad 120 000 zł. Oczywiście tego nie zapłaci. Moje oferty były na samej górze że względu na ilość sprzedanych sztuk. Później wystawił kolejne negatywy.

I teraz pytanie, czy jest sens wytoczyć mu proces cywilny za wyrządzoną szkodę w postaci umyślnego usunięcia moich dobrze wypozycjonowanych ofert i narażenia mnie na stratę w postaci drastycznie zmniejszonej sprzedaży? Do tej pory z tych 3 ofert wyciągałem ok. 1000-1200zl/dzień.
    #prawo #allegro
    pokaż całość

odpowiedzi (74)

Nabyłem Lenovo X1 carbon gen 2 z i7 4600u i 8gb, podobno uszkodzony, podobno odpala i się resetuje, dałem 290 Zeta. Ciekawe czy da się go odratować. Na pierwszy rzut oka, ktoś już w nim grzebał, i gwizdneli nawet kartę wifi. Jak dojdzie mi przejściówka pod zasilacz to go przetestuje. Foto środka w komentarzu.
    Jak ktoś ciekawy, mogę zawołać go za parę dni co z tego wyniknie.
    #komputery #laptopy #majsterkowanie #elektronika pokaż całość

odpowiedzi (52)

Mirki co za pojebana akcja, weszlismy z kumplami do opuszczonego budynku i takie cos znalezlismy, jak bedzie 300 plusow to wyjebujemy te drzwi

pokaż spoiler spoiler #creepy #ciekawostki #danielmagical #gownowpis

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (24)