Gorące dyskusje ostatnie 12h

myslałem że mój wpis na temat koleżanki która chciała się spotkać będzie miał zasięg 10 osób, nie prawie 4 tysięcy, no ale nic XD

Od razu zaznaczam że fajerwerek niestety nie ma a sprawa nie dotyczyła MLM, ale skoro był taki odzew to wypada pisać XD xD

Spotkałem się z nią koło godziny 17, na początku takie zwykłe gadki co tam jak tam heheszki, po czym zadzwonił do mnie mój kolega, którego ona też kiedyś poznała właśnie ze 3 lata temu i zaproponował żebyśmy się razem spotkali, bo on akurat jest z inną koleżanką na mieście. No więc tak też się stało, spotkaliśmy się razem, poszliśmy gdzieś do baru sobie wypić piwko. Jako że byliśmy we 4 no to też nie rozmawiałem prywatnie z tą koleżanką, ale wyszło że jakiś czas temu rozstała się z chłopakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem całkiem fajna atmosfera spotkania, fajnie spędzony czas, potem poszliśmy do klubu, gdzie właściwie kolega się bawił z moją koleżanką, a ja z jego koleżanką, więc się wymieniliśmy XD

Uprzedzając pytania, do niczego nie doszło ostatecznie ni z mojej strony ni z kolegi XD

No i nie było to MLM, nic mi nie chciała sprzedać, tak o chyba po prostu chciała odnowić kontakt z nudów, czy też dlatego że się rozstała z chłopakiem, nie dopytywałem ostatecznie :D

No i to tyle z historii, wybaczcie że nie stało się nic ciekawszego XD
    pokaż całość

odpowiedzi (185)

Rozmowa z moim synem gdy miał jakieś 4 lata i byliśmy na spacerze:
    - Tato?
    - Tak?
    - Co to za pan co cały czas je rogale?
    - To Michał Białek. Część ludzi mu wierzy, że naprawi tagi
    - Jakie tagi?
    - Tagi na wykopie
    - Ty i mama wierzycie, że je naprawi?
    - Nie.
    - Ale skoro dużo ludzi mu wierzy, to może je naprawi?
    - Nie wiem synku, dorośniesz to poczytasz Mirko i zobaczysz. Dla mnie to bajka, jak te co w telewizji.
    - Dorośli myślą, że bajka jest prawdziwa?
    - Dorośli mało myślą, chodź na lody.
    - Ale te tagi...
    - Jedz loda, synek, jedz... błagam..

#pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

W końcu mam odpowiedni sprzęt żeby rozwinąć skrzydła, dlatego mam dla was w #rozdajo jeszcze ciepłą podstawkę pod kubek ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    Jakby ktoś miał jakieś ciekawe pomysły, albo chciał coś na zamówienie piszcie śmiało, chętnie podłapię trochę zleceń :)
    Podstawki można też kupić tutaj
    Losowanie jutro wieczorem, zapraszam też na mój fanpage
    #diy #stolarstwo #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (46)