Wpis z mikrobloga

Macie jakiś pomysł co zrobić z #orange?
Mam #neostrada w opcji do 20 megabitów. Modem synchronizuje się prawidłowo - w załączeniu zrzut z funboxa 2.0.
Jednak prędkości otrzymywane na tym łączu są na żenującym poziomie 2-6 megabitów.
Zgłoszenia reklamacyjne nic nie dają, ciągle tłumaczą się przeciążeniami,
Orange odpowiada, że są problemy ale usługa jednak działa i nie ma podstaw do rozpatrzenia reklamacji.
Stan taki trwa od listopada 2017 i każda reklamacja kończy się mniej więcej takim stwierdzeniem jak w zrzucie ekranu.
Jedynie pozostaje zgłoszenie UKE?
Wołam @OrangeEkspert
woj-cie - Macie jakiś pomysł co zrobić z #orange?
Mam #neostrada w opcji do 20 megab...

źródło: comment_fsE7tTUh6V4BIlL147D2NNogJmPm8Z4G.jpg

Pobierz
  • 21
@swistak33: parametry lini czyli? Coś innego niż jest na zrzucie? Instalacja jest bezpośrednio ze słupa doprowadzona do mieszkania kablem w jednym kawałku, nie ma żadnych łączeń ani nic, jedynie gniazdko i funbox
@dave8: W tym problem, że nie ma. Jako drugie łącze wziąłem T-Mobile domowy ale musiałem go na kilka dni wypożyczyć i zostałem z tym dziadostwem. Pół roku nie używałem i płacę bo umowa leci. Jedynie z TV w Funpacku korzystam. Do listopada wszystko chodziło ok.
@woj-cie: sprawdź aneks, tam w nim chyba było napisane że przy 20Mbps oni gwarantują minimum 10Mbps, więc wtedy byłaby podstawa do reklamacji i obniżenia opłaty za neta