Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy (,)
Znacie jakieś sposoby na podkręcenie metabolizmu po nieumiejętnym odchudzaniu? Sama już nie wiem, schudłam sporo jakieś 25 kg z czego 10 wróciło ale to za sprawą bardzo nie regularnego życia, jakoś bardzo się nie objadałam jadłam całkiem zdrowo i teraz nie mam pojęcia jak się za to od nowa zabrać bo jest duuużo ciężej, albo jem zdrowo i nagle jakiś kompuls, i cały czas jestem zmęczona, śpię czasami po 12 godzin...
Niby według BMI mam górną granicę normy, ale wcale nie czuję się na granicę normy, dodam jeszcze że jestem młoda i wysoka. Znacie jakieś diety, triki, na metabolizm i dobre ćwiczenia na budowanie tkanki mięśniowej bo z tym też u mnie słabo. Aha i nie jem mięsa i dobrze by bylo z jak najmniejszą ilością składników odzwierzęcych.
#mirkokoksy #dieta #jedzenie #zdrowie #bekazgrubasow ##!$%@?
  • 14
@inplaz: Białko chyba całkiem okej jem humusy, cieciorki i inne strączki ale też się zastanawiam czy nie wrócić do jajek i nabiału i rzucić za to źródło węgli z pieczywa bo jakby nie było na weganizmie jestem skazana na ich większą ilość
@Alexis_01 tak. Ale wtedy inny dobór czasu. Musisz poczytać na forach jakiś jak robić interwaly na rowerze.
Polecam mimo to bieganie. Jeśli nie biegalas wcześniej to zacznij od zwykłego biegania. Po 3 km czy 5. Jak zyskasz minimum kondycji to spróbuj wtedy interwałów. Sukces gwarantowany ale interwaly mocno dają w kość.
Sprawdzone na sobie. Dziś biegałem chociaż interwaly. Wiem co mówię xd
Jak chcesz przestać być ulana świnka to zadziała
@Alexis_01:

Białko chyba całkiem okej jem humusy, cieciorki i inne strączki

No co? xD hummusy, cieciorki i inne strączki fajna sprawa ;D


Może i fajna, ale jak sobie podliczysz białko z tego, to jestem pewien, że jesz go za mało. Tymbardziej jeśli piszesz, że to Twoje główne źródło białka :) 0.8g/kg masy ciała dziennie to minimum wg. WHO (zakładając, że osoba jest niećwicząca, bo jak ćwiczy potrzebuje 2x więcej)

Znacie jakieś