Wpis z mikrobloga

Osobiście uważam że CD Projekt Red uda się stworzyć coś na zupełnie nową skalę jeśli chodzi o gry komputerowe i choćby to jedynie działało na super-komputerach z nasa i z uber-downgradem na konsolach ówczesnej generacji, kurdebele co z tego? To i tak będzie coś takie wielkiego i ambitnego jak nigdy. Wierzę, że im się chcę i im się uda stworzyć coś takiego, zwłaszcza mając przy sobie kogoś takiego jak Mike Pondsmith(który swoją drogą sam przez lata szukał studia które by mu taką grę stworzyło i wybrał CDPR, pewnie nie bez powodu, jeśli twórcy CP2020 nie ufacie w tej kwestii, to już nikomu nie zaufacie, więc zamknijcie jadaczki bo na to samo wychodzi) i jeśli CDPR nie uda sięstowrzyć takiego świata jak MP zaprezentował, to nikomu się nie uda. Moim skromnym zdaniem.... oczywiście.

#cyberpunk2077
  • 5
@Polybius1984

Wierzę, że im się chcę

o to to. CD Projekt to ambitne studio, coś a la Rockstar, robią jedną grę na kilka lat ale poświęcają jej wszystko i wkładają w to serce. Widać to na przykładzie dodatków do Wiedzmina. Przecież takie Krew i Wino u innego wydawcy mogłoby być osobną grą. CD Projekt czuje oczekiwania dzisiejszych graczy i wie jak się powinno robić gry
@mitotasak: Ja im bardzo ufam i mają u mnie ogromny kredyt zaufania. Grałem w Wieśka 3 z oba dodatkami na ps4 i nie narzekam, okej gra miała parę niespodziewanych bugów po 20 godzinach rozgrywki non-stop, ale sorry która gra by mi się nie zacięła po takim czasie na ps4? XDD nie mam im tego za złe a i tak sejwy miałem zrobione, więc co za różnica? Wierzę w nich i wierzę,