Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam skad czy na wykopie czy na jutubie takie uwielbienie dla Tomiego Robinsona. Toz to zwykly brytyjski Sebcio z pubu, ktory nas Polakow w ogole nie lubi
To samo EDL, ktorego kiedys byl liderem. Nie ma sensu przyklaskiwac takim dzialaniom bo hasla Brytyjczykow na takich marszach nie brzmia "koniec z imigrantami, won do swoich krajow ale Polacy moga zostac bo sa spoko"

Oczywiscie potem na fali swojego sukcesu zobaczyl, ze jednak duzo jest w WB Polakow i moze warto sie troche do nich usmiechnac, cos tam nagral na MN, nawet spotkal sie z nim Tarczynski....ale nie dajcie sobie wmowic, ze cokolwiek nasza Polonia zyska na tej retoryce bo takich przykrych spraw bedzie wiecej

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/anglia-atak-na-polaka-w-hull,830583.html

#polityka #anglia #neuropa #4konserwy
  • 2
@Soul0Eater: Oni nas nie lubią jak sam #!$%@?. Wszyscy. To najbardziej fałszywy i obłudny naród według mnie. I co do mnie dotarło po latach, że większość ichnych sebixów psiocząc na imigrantów nie ma na myśli ludzi z azji i afryki którzy ich zalewają w chooy i w końcu ich wymienią całkowicie, ale nas ludzi ze wschodniej i środkowej europy. Knaga z nimi.
@Soul0Eater to zwykly angielski recydywista. Do tego na jego "marszach uwolnienia" (XD) się hailuje. Jak mam rozumieć najpotężniejsze państwo w Europie myli się ze swoim wyrokiem prawomocnym? NO NIE SĄDZĘ XD