Wpis z mikrobloga

@nowik: Zależy w jakiej sprawie - najlepsi w danej dziedzinie są ci, którzy się wyłącznie taką dziedziną zajmują (oczywiście są jakieś tam wyjątki). Po drugie godzina pracy dobrego adwokata/radcy prawnego to 160-200 zł - to tez jakiś wyznacznik.
@dwustokrotka: zgadzam się całkowicie. "Rankingi" internetowe są absolutnie niewiarygodne. Znam przypadek, gdzie jeden z najgorszych, znanych mi adwokatów miał maksymalną ocenę i całą masę pozytywnych komentarzy. Magia, normalnie ;-)
@nowik tak na poważnie, to jeśli nikt z twoich znajomych nie korzystał z usług to nie bardzo masz możliwość stwierdzić, który prawnik jest dobry, a który nie. Nie są prowadzone oficjalne rankingi, a te nieoficjalne można o kant dupy potłuc. Bezpiecznie jest
@albert-penrose: akurat sprawy mam z różnych tematów. Stawka mi już coś mówi! Dzięki :)

@dwustokrotka: nie mam kogo pytać poza internetem :P

@IgorK: tylko gdzie znaleźć tych co pytać? :) Nie napiszę przecież do każdej kancelarii w mieście maila z takim pytaniem :D Niemniej cenna uwaga i dziękuję za nią :) Poszukam właśnie w ten sposób :)