Wpis z mikrobloga

W ogóle czy wy też czujecie ten smród, czy tylko mi się zdaje, że te memy "(...) jeśli w Polsce jest łamana konstytucja" śmierdzą z daleka byciem stworzonym przez jakąś agencję PR?
Obczajcie, to jest idealne, subtelne wyśmiewanie opozycji i bronienie PiSu i Andrzeja Dudy. Seria śmiesznych obrazków, z których pewnie nie jeden przeciwnik PiSu wypuści szybciej powietrze nosem, a tak na prawdę głównym przesłaniem jest wyśmianie ludzi, którzy widzą, że PiS jak i Andrzej Duda mają w dupie konstytucję.
Zważając na to, że memy w ostatnim czasie miały wpływ na wybory w USA jak i w Polsce, śmiem twierdzić, że to mogła być jakaś agencja, a później wiadomo wirusowo normiki zaczęły tworzyć własne wersje zauważając, że takie obrazki dostają dużo atencji/plusów/lajków/apwołtów itp

#neuropa #polityka #hmmm
Reepo - W ogóle czy wy też czujecie ten smród, czy tylko mi się zdaje, że te memy "(....

źródło: comment_qCmiUYa637GpfnsPubumeS5pnSEchcu7.jpg

Pobierz
  • 78
@Reepo: oczywiście że to twór pisowskich spin doktorów. bolszewicka metoda - wyśmianie i zlekceważenie problemu, bez merytorycznej dyskusji. dla ludzi obeznanych w temacie jasnym jest, że rząd i prezydent złamali prawo i kiedyś za to odpowiedzą. ale dla przeciętnego Kowalskiego takie jasne to nie jest. po co zastanawiać się nad rzeczami złożonymi, jeśli można je wyśmiać i odrzucić od siebie? każdy szerujący tego typu memy z uśmiechem pod wąsem jest niestety
@AurenaZPolski:

konstytucji nie włożysz do garnka


no i? to znaczy że mam się nie niepokoić bo aktualna władza niszczy podstawy demokratycznego państwa prawa?

KAŻDĄ krytykę władzy możesz tak zdeprecjonować - hurr durr są sprawy ważniejsze! chleb z masłem! co tam jakieś prawa człowieka, kogo to obchodzi. dlatego uważam że to w 100% twór sprawnej pisowskiej maszynki propagandowej
@Reepo: Zwłaszcza, że trafia to do #!$%@?, wyjątkowo podatnego na memy pokolenia, które jednocześnie generuje duży ruch w internecie, a dla którego konstytucja jest jakąś mało istotną sprawę, a "kodziarstwo" reprezentowane głownie przez pokolenie 40- 60 , czyli w gruncie rzeczy najbardziej opozycyjne i obywatelskie generacje (i prawdopodobnie też najbardziej liberalne w naszej historii) to rodzaj wroga pokoleniowego.